Wsparcie

Open search

pralko-suszarka wyłącza się podczas suszenia - SAMSUNG Quick Drive WD90N740NOA

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Jak w tytule, pralka podczas zaprogramowania suszenia "do szafy" pokazuje czas jaki ma do ukończenia. Włączone "odwirowanie" plus "suszenie do szafy" . W pewnym momenie pralka się wyłącza (zostało 47 min suszenia) Drzwi są zablokowane, ponownie włączam przycisk "power" i pralka rozpoczyna dalsze suszenie. Czy to normalne? W mojej ocenie chyba nie :( Czy ktoś miał już taki problem? Dodam że podobna sytuacja wystąpiła podczas obsługi przez wi-fi (smart control) podczas wybrania programu "pranie szybkie+suszenie". Ktoś miał podobny problem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

pbeku,

Sprawdziłam to u siebie i przy ustawieniu programu plus suszenia wszystko przebiega ciągle, bez wyłączania. Wydaje się zatem, że Twoje urządzenie nie pracuje właściwie.

Jeśli sprzęt jest na gwarancji skontaktuj się proszę z infolinią Samsung. Tam będziesz mógł zgłosić te nieprawidłowości i otrzymasz pomoc.

Przygotuj proszę model, numer seryjny i datę zakupu urządzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
5 ODPOWIEDZI

Cześć pbeku,

Rozumiem, że urządzenie wyłącza się w trakcie cyklu zupełnie? Jeśli tak to nie jest to normalna praca urządzenia. Sprawdź proszę czy pralka podłączona jest bezpośrednio do kontaktu z uziemieniem i czy instalacja elektryczna jest sprawna. Czy podczas pracy pralki nie jest podłączone do kontaktu jakieś inne urządzenie czerpiące dużą ilość prądu?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Apprentice

Witam, dzięki za szybką odpowiedź i zainteresowanie. Dla sprawdzenia wrzucułem po raz drugi pranie, tym razem na pewno lekkie tzn trzy koszule i jedna para spodni. Program "płukanie+wirowanie", dodałem suszenie "do szafy". Po uruchomieniu program pokazał przy "wirowaniu+" 18 min po dodaniu suszenia ponad 1 godz. Licznik odliczał prawidłowo czas przy płukaniu i wirowaniu , gdy przeszedł do szuszenia licznik zatrzymał się na 35 min, suszenie cały czas trwało, przynajmniej na to wskazywał dzwięk. I w pewnym momencie pralka sie wyłączyła całkowice, tzn zgasł nawet licznik. Drzwi zamknięte, dopiero po włączeniu pralki (przycisk power) blokada odskoczyła. Przyznam że pranie było suche, ale czy w ten sposób wygląda suszenie? tzn licznik na początku wskazuje czas do końca suszenia a potem się zatrzymuje a suszenie dalej trwa? aż do wyłączenia? 

Apprentice

Aha, zapomniałem dodać, instalacja w 100% sprawna.

pbeku,

Sprawdziłam to u siebie i przy ustawieniu programu plus suszenia wszystko przebiega ciągle, bez wyłączania. Wydaje się zatem, że Twoje urządzenie nie pracuje właściwie.

Jeśli sprzęt jest na gwarancji skontaktuj się proszę z infolinią Samsung. Tam będziesz mógł zgłosić te nieprawidłowości i otrzymasz pomoc.

Przygotuj proszę model, numer seryjny i datę zakupu urządzenia.

Apprentice

Dziękuję za info, właśnie teraz też uruchomiłem ten program "pranie codzienne+suszenie" . Chcę sprawdzić wszystkie opcje, nim zadzwonię :( nie chcę wyjść na przysłowiowego durnia, który panikuje a pralko-suszarka tak ma pracować

Autorzy z największą liczbą like