Wsparcie

Open search

lodówka Samsung RS7547BHCSP nie robi kostek lodu

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam serdecznie mam problem z lodówka samsung side by side Samsung RS7547BHCSP nie wytwarza lodu woda leci, ale bardzo słabo filtr jest świezo wymieniony a mimo to nie ma lodu, jaka może być tego przyczyna ? lodówkę używam juz 3 rok nigdy nie było żadnych problemów

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Cześć Marcin841,

Zanim jeszcze przejdziemy do sprawdzania kostkarki sprawdź proszę czy filtr został prawidłowo zamontowany w odpowiednią stronę przepływu, dokręcony maksymalnie i woda w instalacji jest maksymalnie odkręcona. Może tutaj znajdziesz przyczynę niewytwarzania lodu i małej ilości podawanej wody.

Jeśli nie pomoże daj znać.

Podpowiem jak zresetować kostkarkę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
5 ODPOWIEDZI

Cześć Marcin841,

Zanim jeszcze przejdziemy do sprawdzania kostkarki sprawdź proszę czy filtr został prawidłowo zamontowany w odpowiednią stronę przepływu, dokręcony maksymalnie i woda w instalacji jest maksymalnie odkręcona. Może tutaj znajdziesz przyczynę niewytwarzania lodu i małej ilości podawanej wody.

Jeśli nie pomoże daj znać.

Podpowiem jak zresetować kostkarkę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Apprentice
Witam, pomyliłem in z outlet teraz przestawilem filtr mam nadzieje ze teraz nie bedzie juz problemu z kostkarka
Highlighted

Hej Marcin841,

Myślę, że teraz będzie już działało prawidłowo. Daj znać czy produkcja lodu się rozpoczęła.

Apprentice

tak już wszystko jest w porządku po przestawieniu filrtra i zresetowania kostkarki przyciskiem, produkcja lodu rozpoczęła się, wszystko wróciło do normy dziękuje za pomoc, pozdrawiam

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Marcin841

Bardzo dziękuję za potwierdzenie.

Autorzy z największą liczbą like