Wsparcie

Open search

kostkarka lodówka RS53K4400SA

Cześć danek360,

Dzięki za informację, cieszę się że mimo wadliwej sztuki jaka ci się trafiła, ostatecznie sprawa została załatwiona. Gdybyś miał jakieś pytania co do zakupu nowego sprzętu pisz śmiało. Postaram się pomóc.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
New Member

Witam , mam podobny problem i zastosowałam się do twojej instrukcji ,ale niestety bez powodzenia . Motor nie działa ,a Lód jest w skrzyni. Naciskając przy drzwiach przycisk do lodu i wody,nieste ni nic się nie dzieje. Mam podejrzenie ze chyba komputer ,ponieważ na drzwiach jest temperatura Freezer -6 ' Proszę o pomoc 🤔

Pozdrawiam

Apprentice

Ja jestem po wymianie lodówki, wziąłem ten sam model, chociaż serwisant twierdził, że jeśli będzie ta sama usterka to gwarancja już tego noe obejmie. Tak czy inaczej wszystko jest tak jak powinno być, lodówka działa tak jak powinna, w tamtym egzemplarzu było coś nie tak.

Superuser II
Superuser II
Gdyby mi coś takiego powiedział serwisant, to zamknąłbym go w tej lodówce na 12 godzin. Miał koleś fantazję.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Autorzy z największą liczbą like