Wsparcie

Open search

Zabezpieczenie piekarnika przed dzieckiem

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

20181004_075545.jpg

20181004_075528.jpgDzień dobry, piszę z zapytaniem czy mają Państwo jakąś radę jak zabezpieczyć piekarnik Samsunga przed dzieckiem ? Czy są jakieś dodatkowe rzeczy które można dokupić ( chodzi mi o zab lokowanie kurków i klawiszy ze strzalkami/ klepsydra ) 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Marta

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Cześć @Marta32,

Znalazłam w instrukcji do Twojego modelu możliwość zablokowania panelu sterowania.

Zerknij poniżej na zdjęcie.

blokaaadaaaaa.PNG

Jeśli chodzi o gałki to jeśli oryginanie nie masz wciskanych to raczej nie będzie możliwości wymiany na takie wciskane. W sprzęcie na gwarancji żaden serwis nie podejmie się wykonywania takich zmian.

Mam jednak nadzieję, że blokada choć częściowo pomoże.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
3 ODPOW. 3

Cześć @Marta32,

Sprawdzę czy istnieje możliwość zablokowania panelu sterowania. W tym celu podaj proszę model urządzenia.

Blokady samego otwarcia drzwiczek dostępne są do niektórych urządzeń i jeśli fabrycznie tej bokady nie było to nie uda  się jej zamontować dodatkowo.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster

cześć @Aleksandra_S_W

Model piekarnika to NV70K1340BB. Bede wdzieczna za każdą pomoc czy istnieje możliwość wymiany gałek np na takie które żeby przekrecic należy najpierw nacisnąć ?

Cześć @Marta32,

Znalazłam w instrukcji do Twojego modelu możliwość zablokowania panelu sterowania.

Zerknij poniżej na zdjęcie.

blokaaadaaaaa.PNG

Jeśli chodzi o gałki to jeśli oryginanie nie masz wciskanych to raczej nie będzie możliwości wymiany na takie wciskane. W sprzęcie na gwarancji żaden serwis nie podejmie się wykonywania takich zmian.

Mam jednak nadzieję, że blokada choć częściowo pomoże.

Autorzy z największą liczbą like