Wsparcie

Open search

Wyciek z dyszy, ktora znajduje sie w srodku bebna QuickDrive 90m644OPW

First Poster

Ostatni mam problem, ze po praniu z tego dodatkowego natrysku kapie woda ktora splywa na podloge, przez co drzwi musza byc zamkniete a otwarte te małe. Niewiem co mam z tym zrobic.

6 ODPOWIEDZI
Highlighted
Expert

@alex46372 dzieje się tak tylko chwilę po praniu, czy może cały czas? Próbowałeś przykręcić minimalnie zawór wody? Nie jest to przypadkiem związane ze zbyt wysokim ciśnieniem wody?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

No właśnie kapie cały czas a ciśnienie wody jest standardowe. Woda do bębna spływa i wyraznie slychac, ze pompa wylewa wode

Voyager

@Aleksandra_S_W i @MichałJ  moglibyście coś doradzić? 

Cześć @alex46372,

Jeżeli z tej dyszy kapie od razu po praniu przez "chwilę" to jest to normalne i najlepszym rozwiązaniem jest to co już zastosowałeś- zamknięcie głównych drzwi a otwarcie Add Wash.  Po pewnym czasie od zakończenia prania to kapanie powinno ustać.

Rozumiem, że u Ciebie ta woda kapie cały czas gdy urządzenie jest wyłączone? I tą wodę pralka wylewa również gdy jest wyłączona na panelu?

Potwierdź mi to jeszcze proszę i jeśli tak to zasięgnę informacji co może być przyczyną.

Napisz również, czy sprzęt jest na gwarancji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster

Woda kapie cały czas sprzęt na gwarancji a z pompą to gdy ją sam uruchomie i słychać że wylewa wodę 

Tak myślę czy to może być faktycznie ciśnienie za wysokie

@alex46372,

Możesz oczywiście sprawdzić wartość ciśnienia w instalacji. Przynajmniej w teorii może być to przyczyna wycieku.

Jeśli w tej kwestii wszystko będzie ok, a wyciek będzie nadal zgłoś sprawę na infolinii.

Konsultanci pomogą.

Autorzy z największą liczbą like