Wsparcie

Open search

Wada drzwi frontowych lodowka rs51k57h02c

Highlighted
First Poster

Witam, 

Tak jak w temacie, po zakupie lodówki okazało się po jej rozpakowaniu, że szkło lewych drzwi frontowych znacznie odataje w stosunku do prawych.. spotkał się ktoś z taką wadą fabryczna? Dodam, ze opakowanie w ktorym byla zapakowana lodowka z zaden sposób nie było uszkodzone specjalnie sprawdziliśmy to z dostawcą, a tu taka niespodzianka po jej dokladnym obejrzeniu... Aktualnie czekamy na reklamacje.... 

3 ODPOWIEDZI
Expert

Cześć @Lutek08

Z opisu wnioskuję, że lodówka nie wygląda tak, jak powinna wyglądać.

Sprawę zgłoś do Działu Wsparcia (wsparcie przez email) poprzez formularz kontaktowy na stronie:
http://www.samsung.com/pl/info/contactus.html

Prześlij koniecznie czytelne fotografiie usterek, by pracownicy tego działu przekazali je do działu technicznego który ocenią czy to usterka i czy np drzwi lodóki lub całe urządzenia kwalifikują się do wymiany.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Witam, 

Temat niestety wraca. Z przykrością muszę stwierdzić, że do dnia dzisiejszego nie było u nas żadnego serwisu... tylko i wyłącznie kontakt przez telefon, raz dowiadujemy się, że będzie wymiana drzwi, później że przedstawiciel napisał pismo w celu wymiany lodówki, później wrócił temat wymiany samych drzwi... szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego.. po dokładnym obejrzeniu lodówki definitywnie nadaje się do wymiany, górna obudowa lodówki jest cała "pofałdowana", zastanawia mnie jak ona mogła przejść kontrole jakości?! 

Proszę o informację gdzie mogę ostatecznie dowiedzieć się na jakim etapie jest nasza sprawa? Czy faktycznie będzie wymiana lodówki czy to tylko zwodzenie klienta??

Pozdrawiam

Expert

Cześć Lutek08,

wysłałem Ci wiadomość prywatną.

Proszę o kontakt. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like