Wsparcie

Open search

WW70J4273MW głośna praca

First Poster

Witam,

W mojej dziś uruchomionej pralce (model jak w temacie) zaraz po włączeniu i później w trakcie pracy pojawia się dźwięk jak nagrał w wątku eu.community.samsung.com/t5/Sprz%C4%99t-Gospodarstwa-Domowego/Pralka-ww70k5210xw-g%C5%82o%C5%9Bne-br....

Odrazu uprzedzę dopytania: ustawoina z wypoziomowaniem, kalibracja zrobiona, nie jest to eco-bubble więc nie chodzi o pompkę od tego, nowo podłaczona więc nie ma mowy o zabrudzeniu bębna czy filtrów.

Jest to dźwięk znacznie ponad podawane w karcie produktu przy praniu czy wirowaniu,w dodatku uciążliwy.

Proszę o diagnozę i propozycię dalszego postrępowania.

3 ODPOWIEDZI
Expert

Cześć Niedźwiedź!

Jesteś w stanie nam przesłać film z pracą Twojego urządzenia? Dzięki temu łatwiej będzie nam zweryfikować, co się dzieje. Proszę również o odpowiedź, na bardziej podstawowe pytania:

Sprawdzałeś dokręcenie nóżek? Na jakiej powierzchni stoi urządzenie? Czy przy instalacji pralki zachowałeś wymagane odległości?

Będę wdzięczna za odpowiedź!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Pralka stoi na terakocie, nóżmi ma dokrecone i skontrowane. Z tyłu od ściany i z jednej strony jest co najmniej 7cm i sprawdzałem czy nie jest to kwestia drgań jakegoś elementu - nie jest.

Co do nagrania czy jest możliwe przesłanie na jakiegoś mail-a? Nagram przy kolejnym praniu.

Expert

Cześć Niedźwiedź!

Napisałam do Ciebie wiadomość, sprawdź proszę wiadomości prywatne.

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like