Wsparcie

Open search

Ustawienie pralki Samsung między meblami

Apprentice

Wychodząc od tematu wyboru łącznika do pralki i suszarki, mam jeszcze jedno pytanie. Na zdjęciach promocyjnych pralki Samsung stoją między meblami. Nie wiem czy dotyczy to tylko serii QD czy wszystkich, powiedzmy od średniej półki, ale jak jest z ich OBUDOWĄ. Czy faktycznie problem drgań został na tyle wyeliminowany że mogę śmiało wstawić pralkę między płyty meblowe i mi się nie rozpadnie zabudowa? Czy jak zostawię 1 cm dylatacji to nie będzie sytuacji że mi pralka zacznie napieprzać na lewo i na prawo? 

W osobnym wątku walczę z łącznikiem do 55 i suszarki na to, która ma 64 cm. Jeśli łącznik okaże się do niczego, wtedy chętnie zrobię sobie półkę sam i ustawię na niej suszarkę, ale jednak aby wszystko było cacy wymyśliłem sobie że z jednej strony pralka i suszarka będą obudowane płytą co dodatkowo wzmocni moją półkę na suszarkę. Tylko czy tak można?

Jestem zdecydowany na Quick Drive. 

3 ODPOW. 3

Hej @Damaran,

Jeśli chodzi o obudowę urządzenia to zalecenia z instrukcji znajdziesz poniżej:

odleglosci-pralka-quickdrive.PNG

Zatem powinieneś zapewnić takie odległości w przpadku zabudowy.

Co do montażu samych łączników odpowiedź z pewnością niebawem otrzymasz w Twoim drugim poście.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

To dlaczego stoją na materiałach promocyjnych między meblami bez żadnej dylatacji? 

https://www.samsung.com/pl/campaign/pralka/qdrive/

Wybacz, że się czepiam ale to trochę jak reklamowanie samochodu w telewizji i pokazywanie że kierunkowskazy i pasy bezpieczeństwa są niepotrzebne. 

Cześć @Damaran,

Rozumiem Cię. Natomiast każdy materiał marketingowy opatrzony jest następującą notką prawną:

"Staramy się aby wszelkie przedstawione powyżej informacje były jak najbardziej aktualne. Jednakże uprzejmie prosimy, abyś przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie produktu zapoznał się z jego szczegółowymi danymi technicznymi dostępnymi w punktach sprzedaży lub u naszych specjalistów.
Zdjęcia służą jedynie jako ilustracja przykładowego użycia. Akcesoria sprzedawane są oddzielnie. Właściwości i specyfikacje produktów są aktualne na dzień wprowadzenia do sprzedaży i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia."

Instrukcja określa tutaj dokładne odległości potrzebne dla prawidłowej pracy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like