Wsparcie

Open search

Tryb prania i suszenia w jednym cyklu - samsung WD80J5A10AW

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, od wczoraj jestem posiadaczem pralko-suszarki. Może to banalny problem, ale nie umiem w instrukcji znaleźć rozwiązania. Jak ustawić urządzenie, żeby w jednym cyklu najpierw odbyło się pranie i automatycznie od razu suszenie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Cześć @Albinos,

Kto pyta nie błądzi

Aby ustawić pranie i suszenie w jedym cyklu wybierasz program prania (np. Bawełna) i do tego cyklu dodajesz przyciskiem "Poziom wysuszenia" długość cyklu suszenia.

Jednorazowe przyciśnięcie tego przycisku doda ci automatyczną długość cyklu suszenia. Jeśli klikniesz go więcej niż raz wtedy ręcznie ustawiasz długość cyklu suszenia, który jest dodawany do długości prania.

Poniżej wycinek z instrukcji z zaznaczonym przyciskiem:

postttt.png

Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania pisz śmiało!

Pozdrawiam

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
3 ODPOW. 3

Cześć @Albinos,

Kto pyta nie błądzi

Aby ustawić pranie i suszenie w jedym cyklu wybierasz program prania (np. Bawełna) i do tego cyklu dodajesz przyciskiem "Poziom wysuszenia" długość cyklu suszenia.

Jednorazowe przyciśnięcie tego przycisku doda ci automatyczną długość cyklu suszenia. Jeśli klikniesz go więcej niż raz wtedy ręcznie ustawiasz długość cyklu suszenia, który jest dodawany do długości prania.

Poniżej wycinek z instrukcji z zaznaczonym przyciskiem:

postttt.png

Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania pisz śmiało!

Pozdrawiam

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster

Dzieki

Hej @Albinos,

Cieszę się, że pomogłam.

Pozdrawiam,

Autorzy z największą liczbą like