Wsparcie

Open search

Szron w NOWEJ lodówce z systemem No Frost

New Member

Witam! Dwa tygodnie temu kupiłem lodówkę Samsung RB31FERNDBC i górna część lodówki nie sprawia problemów ,natomiast półki w zamrażarce zachodzą szronem ,wraz z produktami ,które się w nich znajdują. Czy to normalne w tym modleu ,czy powinienem wezwać serwis ?

2 ODPOW. 2
Superuser II
Superuser II

Nie to nie normalne, ale sprawdź czy otwory cyrkulacyjne w zamrażalniku nie są zasłonięte. Przeładowanie, co uniemożliwia wymianę powietrza i odprowadzenie wilgoci z produktów na zewnątrz.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.

Cześć @TonnyTom,

Rzeczywiście jeśli dołożymy dużo produktów jednocześnie i były one w temperaturze pokojowej to same produkty mogą niejako wypodukować szron. Sprawdź proszę czy właśnie ten szron nie pochodzi z produktów.

Jeśli tak to normalne. Jeśli natomiast szron gromadzi się niezależnie od tego zweryfikuj proszę czy uszczelka prawidłowo przylega. Jeśli jest to kwestia uszczelki, wtedy możesz skontaktować się z infolinią.

Konsultanci poradzą, co w takiej sytuacji możesz zrobić.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like