Wsparcie

Open search

Swieci się ikonka filtra/ suszarka

Apprentice

Filtr założony teraz czekamy na suszenie i ocenę efektywności. Duzym plusem by było gdyby Samsung wypuścił dodatkowy filtr gabkowy montowany w to miejsce na jakimś stelażu czy ramce usztywniajacej a miejsce tam jest. Tak to wygląda jak na foto. Czujnik zabrudzenia nie wylapuje błędu także jest ok. Zastanawia mnie tylko czy podczas pracy suszarki nie wywinie gąbki dlatego myślę o stelażu. IMG_20190314_082139.jpg

IMG_20190314_082217.jpg

First Poster

W którym miejscu dokładnie to zamontowałeś?

Możesz podesłać link skąd kupiłeś?

Dzięki

Highlighted
Apprentice

Zaraz pod filtrem oryginalnym nie chciałem bezpośrednio przy pompę ciepła bo wiadomo jakąś tam temperatura jest. Allegro gąbka filtracyjne akwariów oczka 20pp koszt 5.99  

Apprentice

Pierwszy test zakończony niepowodzeniem. Gąbka pod wpływem nadmuchu się wywinela także trzeba opracować jakiś stelaż i do niego przykleić gabke. Ogólnie widać na gabce brud czyli ma to potencjal

Apprentice

IMG_20190317_140922.jpg

Tak to wygląda po suszeniu widać którędy wylatuje brud na wymiennik ciepła. 

First Poster

Wygląda bardzo obiecująco.

I co? Sprawdza się to rozwiązanie?

W jakis sposób to zamocowałeś? Możesz to ewentualnie wyciągnąć i obfotografować, jak to dociąłeś itp.?

Jak z efektywnością suszenia ?

Apprentice

Suszenie bez zmian przepływ nie zaklocony wycięte na oko z zapasem i wkładane od góry pod filtr. Najlepiej aby gąbka była na zakład na boki żeby jej nie wydmuchalo. Widać że działa bo nic nie zostało na pompę ciepła tylko na gabce. 

Expert

Wow @Rudy1989 świetny pomysł! Trzymam kciuki, żeby z czasem nie doszło do spadku efektywności lub uszkodzeń przez wytwarzane ciepło, ale pomysł trzeba przyznać, że bardzo dobry

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
New Member

Witam!

Już myślałam, że jestem sama z moim niezadowoleniem ze sposobu i (nie)możliwości dokładnego wyczyszczenia filtra przy wymienniku ciepła.

Powiem Wam tylko tyle, że gdybym tylko mogła to kupiłabym suszarkę innej firmy tylko przez ten filtr!

ie jest to w ogóle przemyślane! Gdyby nie raty na sprzęt, na pewno chciałabym zwrócić go procuentowi!

I uważam, że to tym bardziej żenujące, bo mu szara masa musimy kombinować z latarkami, szczoteczkami, gąbkami i innymi pierdołami zamiast cieszyć się wydanymi cieżko zarobionymi pienieniędzmi i to nie małymi! Ja dałam za szuszarkę 3200zł i uważam, że ten filtr to kpina!

Co kilka cykli uruchamiam akcję w domu - mąż, latarka, pędzelki i inne pierdy. No toż to szok.......

Pozrawiam wszystich użytkowników Sramsunga...

Aneta

Apprentice

Co do efektywności nie zauważyłem żadnych zmian także myślę że jest ok. Gąbka jest dość zadka także przepływ jest nie zaklocony wszystko wyjdzie w trakcie. 

Autorzy z największą liczbą like