Wsparcie

Open search

Rozczarowanie jakością usług oraz sprzętu SAMSUNG

First Poster

3 miesiące temu kupiłem lodówkę która od pierwszego uruchomienia wydaje bardzo irytujący dźwięk piłowania metalu. Po zgłoszeniu sprawy do serwisu a następnie wizyty serwisanta zostałem poinformowany o tym że jest to wada fabryczna i w przeciągu 2/3 miesięcy moduł który hałasuje zostanie wymieniony. Dzisiaj postanowiłem zadzwonić do samsunga i dowiedzieć się co się dzieje bo czas płynie a lodówka piszczy jak piszczała. Po rozmowie z przedstawicielem okazuje się że w systemie widnieje informacja o tym że praca lodówki nie odbiega od innych egzemplarzy a co to oznacza, że nie zostanie naprawiona. Kupując produkt Samsunga zostałem oszukany a dzisiaj dowiedziałem się że klientów traktuje się jak *****ów.
To był mój ostatni zakup którego dokonałem w tej "Firmie" Nauczony doświadczeniem zadbam o to aby możliwie jak najwięcej osób nie miało podobnych przykrości związanych z zakupami produktów firmy Samsung!

5 ODPOW. 5
Mastermind

Dlaczego tak twierdzisz ? Zawsze można reklamować sprzęt u sprzedawcy z rekojmia a reklamacja

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja


First Poster

Sprzęt dotarł w stanie idealnym 
Po zgłoszeniu sprawy do Samsunga został wysłany do mnie serwisant który przyjechał ustalić co dzieje się z lodówką. 

Podczas oględzin kontaktował się z Samsuniem i powiedziano mu że jest to wada fabryczna niestety część zamienna będzie dostępna za 2/3 miesiące. Dzisiaj kiedy dzonię do na infominię Samsunga informują mnie że oni nie widzą żadnego problemu, że w systemie widnieje informacja o tym że praca lodówki nie odbiega od pracy innych egzemplaży. Jak mam złożyć rekalmację u sprzedawcy w momęcie kiedy rpoducent sprzętu oszukuje mnie. Podczas kontroli serwisant stwierdza wadę fabryczną a za chwilę jednak to jest normalana praca. Jeśli producent mnie oszukuje to na jakiej podstawie sprzedawca uzna reklamacje ? 

Highlighted
Expert

Hej @Patryk164, chciałabym wyjaśnić zgłaszaną sytuację. Prześlij mi proszę dane dotyczące zgłoszenia w wiadomości prywatnej. Przydatny będzie numer seryjny zgłaszanego urządzenia.

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

 

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Nie daj się zwodzić tymi miłymi słowami o pomaganiu. Pracownica SP będzie cię mydlić żeby przedłużać sprawę. Przerabiam to z Aleksandrą. Nic nie może ale mydli nieźle.

Apprentice
Ja już 4 miesiące piszę do *****ów na infolinie i działu reklamacji.Mam różne odpowiedzi z ich fachowych porad, sam nie wiem czy płakać czy się śmiać. Pozwolę sobie zamieścić ostatnią odpowiedz..."W nawiązaniu do Pana korespondencji, pragnę poinformować, iż komórką organizacyjną dedykowaną do weryfikacji ewentualnych usterek urządzeń jest Autoryzowany Punkt Serwisowy W Pana przypadku Serwis po weryfikacji zgłaszanego przez Pana problemu podjął decyzję odmowną dotyczącą rdzewienia frontu pralki.
Przykro mi z powodu powstałej usterki, natomiast zgodnie z informacjami zawartymi w systemie zmuszona jestem podtrzymać stanowisko Punktu Serwisowego.
Zgodnie z poprzednią wiadomością, zapraszam Pana do kontaktu z Serwisem celem usunięcia usterki i płatnej naprawy urządzenia. Technicy z chęcią udzielą Panu pomocy..."
Dwa ostatnie zdania rozwaliły cały system...
Pragnę przypomnieć że ten autoryzowany serwis stwierdził że w pralce jest wilgoć i pralka zardzewiała po półtora roku, ale co się dziwić jaki sprzęt taki serwis. A i jeszcze jedno pseudo autoryzowany serwis który dokonał ekspertyzy twierdzi że nic nie może bo to dział reklamacji decyduje i tak w kółko.
Autorzy z największą liczbą like