Wsparcie

Open search

Rdzewieje 12-to miesięczna EcoBubble WW90J6410CW

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

Cześć,
sprawę zgłosiłem już do supportu, ale chcę się tym podzielić również z Wami. Być może ktoś miał juz taki problem.

We wrzesniu 2016r. kupiłem za ponad 2 tyś PLN praleczkę 9kg Samsung EcoBubble WW90J6410CW. Pralka fajna, z silnikiem indukcyjnym (troche za głośna przy poborze wody - woda wali z impetem w dno zbiorniczka). Pierzemy w domu płynami woolite perwool itp - nie uzywamy proszków z uwagi na zapychanie się filtrów oraz obszarów przy pompie.

Pralkę mamy w domu jednorodzinnym. Montował ją specjalista, jest na podnóżkach, w suchej, ciepłej, wyłożonej glazurą i terakotą, wentylowanej łazience. Używana jest często przez wszystkich domowników, ale z poszanowaniem ładowności oraz z uprzednim sprawdzeniem okolic uszczelki.

No i tu sie bajka kończy. Praleczka zaczyna 13 miesiac pracy i pojawia się zalązek korozji. W mgnieniu oka zaczęło mi bomblować farbę w okolicach zbiorniczka rozlewajac się na cały górny panel, aż do puplitu z dotykowymi przyciskami. 
Płacz i rozczarowanie. 

Farba w miejscu bombli jest miękka i odchodzi po dotknieciu palcem. Paznokciem mozna dojechać do żywej blachy, a tam ciemne plamy na tle srebrnej surowej blachy.. Korozja zaczyna również postępować w kierunku drzwi bębna - nad górną ich częścią pojawiają się bomble. 

Zrobiłem pierwsze zgłoszenie przez Samsung Members bo tylko tam jako tako mogłem ładować zdjęcia - które nie doszły.. Zaczyna się spychologia, choć nie tracę jeszcze nadzieji. 

Sklep umywa ręce. Co mam z tym zrobic? IMG_1745.JPGIMG_1746.JPGTu farba odeszła samaIMG_1747.JPGTu pociagnąlem bombel paznokciemIMG_1748.JPGIMG_1749.JPGIMG_1750.JPGIMG_1751.JPGZobaczcie co sie dzieje przy drzwiach..IMG_1752.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

W ramach gwarancji wymieniony został metalowy front pralki

13 ODPOW. 13
Voyager

Witaj @Grzesiek_pl. Skierowałem Twoją sprawę do naszego specjalisty technicznego w celu uzyskania informacji na temat możliwości zażegnania problemu. W dniu jutrzejszym wrócę tutaj, aby udzielić ostatecznej odpowiedzi.Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Explorer
Dziś odwiedził mnie serwisant w celu oględzin pralki. Stwierdził konieczność wymiany rdzewiejącego panelu - będę informować!
Explorer

W ramach gwarancji wymieniony został metalowy front pralki

First Poster

Witam ja mam identyczny problem  pralka jest jeszcze na gwarancji a tu takie coś IMG_20180904_151005993.jpg

 

Cześć Puls171,

Jeśli sprzęt jest na gwarancji proponuję podobnie jak kolega Grzesiek_pl zgłosić usterkę poprzez infolinię. Zostanie wezwany do Ciebie serwisant i napewno pomoże w usunięciu wady.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster
Tak zrobiłem odrazu czekam tylko na odpowiedź

Super, zatem czekamy na serwis.

Daj znać jak poszło.

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice
Witam u mnie również pojawiła się rdza w miejscach jak pokazują zdjęcia wyżej. Po zgłoszeniu na infolinie zjawił się serwisant i stwierdził że w pralce występuje wilgoć!!! co spowodowało pleśń fartucha wewnętrznego,a wyżej wymieniona pleśń jak twierdzi Samsung po rewelacyjnej diagnozie serwisanta spowodowała że zardzewiała blacha zewnętrzna pralki. Dodam że pralka używana jest w nowym bloku w bardzo suchej łazience. Wszystkie, inne metalowe przedmioty i urządzenia znajdujące się w pomieszczeniu nie zostały opanowane przez rdzę.Dzwoniąc na infolinie i pisząc e-maile mam wrażenie że rozmawiam i pisze do ludzi całkowicie nie kompetentnych którzy po prostu siedzą tam z przymusu. Jedno jest pewne nie kupię już nigdy sprzętu samsung!!!
First Poster
Witam wada została usunięta szybko i sprawnie po przyjedzie serwisantów wymienili skorodowany element
Autorzy z największą liczbą like