Wsparcie

Open search

RSH7UNBP1/XEO - Kostkarka - Wyciek wody

First Poster
oczywiście ..... jak już pisałem zrobiłem wszystko co było opisane w przedmiotowym poście

Polecono mi restet poprzez jednoczesne przytrzymanie przycisków ..... nie zadziałało ....
Konsultant zaproponował przyjazd serwisanta ....
Jednakże mając na uwadze post :

@ŁukaszSo sygnał dźwiękowy pytałam ze względu na jeszcze jedną możliwość, w postaci włączonego trybu serwisowego. Postaram się skonsultować Twoją sprawę z Inżynierami Wsparcia i jak uzyskam od nich odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami.:

dobrze było by aby odpisał jak rozwiązano problem .!!!

Mastermind

@PiotrK  Problem nie został raczej rozwiązany tym bardziej że @ŁukaszS  był ostanio zalogowany 24.11.2018

https://eu.community.samsung.com/t5/Sprz%C4%99t-Gospodarstwa-Domowego/RSH7UNBP1-XEO-Kostkarka-Wyciek...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Problem nie został rozwiązany, ale mogę napisać, że może (?) się sam rozwiązał. Pojechałem w styczniu na dwa tygodnie ferii i po powrocie nie było już tego problemu pikania.

Nie jest to dla mnie zamknięcie tematu, ale szczerze nie mam teraz na problemy tego typu czasu. 

Na razie nie miałem odwagi odkręcić wody, żeby sprawdzić czy kostkarka działa - boje żeby nie zaczęło znowu pikać. 

Moja diagnoza na teraz to błąd w oprogramowaniu związany ze żeby częstym otwieraniu drzwi lodówki i zamrażalnika .

Expert

Cześć ŁukaszS,

Na chwilę obecną proszę abyś w miarę możliwości obserwował zachowanie lodówki.

Jak będziesz miał chwilę to przetestuj działanie kostkarki i daj znać.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

no witam 

dziwne ale gdy ponownie obniżyłęm temperature w zamrażarce do -21 i zrobiłem ponowny test kostkartki to juz 2 dzień i bez problemu tzn Nadal mam zamkniętą wodę do lodówki bo mam obawy ją otworzyć ale idzie weekend to wtedy poobserwuje. 

Pzddr 

Autorzy z największą liczbą like