Wsparcie

Open search

Problem z rejestracją klimatyzatora na stronie www.samsungsmartappliance.com

JNS
First Poster

Problem z rejestracją klimatyzatora na stronie www.samsungsmartappliance.com

Witam

Mam problem z rejestracją klimatyzatora RAC Classic+ 3,8kW Samsung AR12KSWSBWKNZE na stronie www.samsungsmartappliance.com. Udało mi się podłączyć klimatyzator do sieci WiFi za pomocą aplikacji mobilnej Smart Home. Klimatyzator jest poprawnie podłączony do Internetu, ponieważ mogę nim sterować smartfonem nie korzystając z WiFi. Zależy mi jednak na możliwości sterowania klimatyzacją z poziomu komputera. Przy próbie rejestracji urządzenia na stronie www.samsungsmartappliance.com spotykam się z komunikatem "Certification request failed."

Czy strona www.samsungsmartappliance.com funkcjonuje poprawnie?
Czy wzajemne korzystanie z usług aplikacji mobilnej Smart Home oraz strony www.samsungsmartappliance.com
wyklucza się?
Czy strona www.samsungsmartappliance.com może nie wspierać mojego klimatyzatora?
Czy jest inny sposób sterowania klimatyzacją za pomocą komputera np. w sieci wewnętrznej LAN?

Z góry dziękuję za pomoc.

Etykiety (1)
1 ODPOWIEDŹ
Expert

Dot.: Problem z rejestracją klimatyzatora na stronie www.samsungsmartappliance.com

Witaj @JNS. Kontaktuj się z naszymi specami od klimatyzatorów, kontakt znajdziesz tutaj:

www.domserwis.pl

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!