Wsparcie

Open search

Problem z Add Wash

New Member

Witam. Mam ten sam problem z funkcją add wash. Właśnie zgłosiłem piąty raz usterkę.  Miałem już wymieniany trzykrotnie moduł elektroniczny i drzwi i problem wystepuje nadal. Teraz wystąpie o wymianę pralki lub zwrot pieniędzy. Moje pytanie jest takie, czy wszystkie te modele mają ten sam problem??? Nie ukrywam że jestem zwolennikiem waszej firmy A sama pralka odpowiada mi pod względem wymiarów i funkcji. Po prostu chciałbym taka sama pralkę ale jak się okaże kolejna wadliwa to zmienię zdanie o firmie samsung i zacznę kupować konkurencyjne sprzęty. Co mam zrobić bo już sam nie wiem. 

Cześć @Bartek3,

Tutaj na forum Twój przypadek jest chyba drugim, więc ciężko powiedzieć o większej skali takiej usterki.

Możesz ewentualnie skontaktować się z infolinią Samsunga. Może tam będą w stanie podpowiedzieć, czy takie usterki zdarzają się częściej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Witam, kilka dni temu u mnie też pojawił się ten sam problem, po wciśnięciu pauzy w celu odrzucenia prania pralka nie wznawia prania i trzeba uruchamiać program od początku. Jutro dzwonię do serwisu, jak naprawią to napiszę co się stało. 

Cześć @Robert212,

Daj znać czy po naprawie usterka została usunięta.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster

Dzień dobry. Dziś przyjechał serwis z Samsunga, diagnoza - płyta główna do wymiany. 10 minut i pralka naprawiona. Na szczęście na gwarancji

Ciekawe ile by kosztowała naprawa pogwarancyjna? 

Pozdrawiam 

Robert 

Mastermind

@Robert212  To pytanie trzeba zadać w serwisie my na forum nie znamy kosztów cześci i robocizny przez serwis. Tu możemy gdybać o kosztach.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Tak wiem, to było raczej pytanie retoryczne. Ale może ktoś kiedyś musiał za to zapłacić i się tym z nami podzieli 🙂
Expert

Cześć Robert212, 

Skoro miałeś technika na miejscu to mogłeś zapytać o cenę elementu Żarcik oczywiście

Cieszę się, że problem został rozwiazany.

Miłego użytkowania

Mastermind

@Robert212  Ceny cześci też się zmieniają. Chcesz się dowiedzieć napisz tu http://mixremedia.eu/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like