Wsparcie

Open search

Pralka po transporcie błąd LE1

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Wczoraj przewoziłem pralkę i po podłączeniu wyskoczył błąd LE1 co to może być  ???

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Zalany czujnik otwarte drzwiczki i odkrecony filtr w ciepłym pomieszczeniu i wyschło błąd znika. Problem zrobiłem sobie sam transportujac pralkę na leżąco i nie spuszczając reszyty wody wężykiem spustowym. 

6 ODPOWIEDZI
Explorer
Witam miałem coś podobnego kiedyś ten błąd oznacza wyciek wody, tylko w moim przypadku żadnego wycieku będzie było, wąż był na dobrej wysokości, skończyło się na serwisie i był jakis problem z programatorem pralki
Apprentice

Ja już mam po problemie - pomocny okazał sie jedynie konsultant na czacie , który znalazł złoty i banalny środek na rozwiązanie problemu za co mu dziękuję  , bo nie zdążyłem na czacie bo się mi komputer wyłączył .Jeszcze raz dzięki .

Explorer
Cobyr a tak z ciekawości dałbyś znać co tam ostatecznie bylo?
Apprentice

Zalany czujnik otwarte drzwiczki i odkrecony filtr w ciepłym pomieszczeniu i wyschło błąd znika. Problem zrobiłem sobie sam transportujac pralkę na leżąco i nie spuszczając reszyty wody wężykiem spustowym. 

New Member

Możecie napisać coś bliżej o błędzie programatora? U mnie taki błąd pierwszy raz pojawił się po wyłączeniu i włączeniu zasilania przez pracowników pobliskiego dostawcy energii od tego czasu pralka sporadycznie wariuje. Ile serwis programatora, bo gwarancji już nie ma i czy to bardzo skomplikowane?

Cześć @Virago,

Próbowałeś powyższych wskazówek wysuszenia urządzenia?

Przepięcia w sieci mogły mieć swój udział w nieprawidłowym działaniu sprzętu teraz.

Mogę polecić kontakt z serwisem tam wycenią Ci ewnentualną naprawę.

Serwis możesz znaleźć pod adresem "http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/".

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like