Wsparcie

Open search

Pralka nie pobiera detergentu do prania

ROZWIĄZANE
First Poster

Pralka nie pobiera detergentu do prania

Model pralki 

WW10H9600EW)nie pobiera detergentu do prania pomimo że ciśnienie wody jest dobreEmotikon: Smutny

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

Dot.: Pralka nie pobiera detergentu do prania

witam obstawialbym problem z jakims elementem oprogramowania ktory odpowiada za obszar dotyczacy pobierania srodkow do prania, pozostaje serwis tutaj raczej nic nie poradzimy
Expert

Czołem @Marzena. Jeżeli pralka jest jeszcze w okresie gwarancji, to zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszą infolinią, nasi konsultanci dostarczą Ci odpowiednią pomoc. Jeżeli natomiast urządzenie jest już poza okresem gwarancji, zapraszam do kontaktu bezpośrednio z serwisem. Spis naszych autoryzowanych serwisów znajduje się na naszej stronie. Link do niej zamieszczam poniżej:
http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
3 ODPOWIEDZI
Explorer

witam obstawialbym problem z jakims elementem oprogramowania ktory odpowiada za obszar dotyczacy pobierania srodkow do prania, pozostaje serwis tutaj raczej nic nie poradzimy
Expert

Czołem @Marzena. Jeżeli pralka jest jeszcze w okresie gwarancji, to zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszą infolinią, nasi konsultanci dostarczą Ci odpowiednią pomoc. Jeżeli natomiast urządzenie jest już poza okresem gwarancji, zapraszam do kontaktu bezpośrednio z serwisem. Spis naszych autoryzowanych serwisów znajduje się na naszej stronie. Link do niej zamieszczam poniżej:
http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Niestety pralka już po gwarancji Emotikon: Smutny zamówiłam serwis zobaczymy co wysiadło

Autorzy z największą liczbą like
Użytkownik Liczba like
1