Wsparcie

Open search

Piekarniki Dual Cook

Highlighted
ROZWIĄZANE
Pathfinder

Mam zamiar pozbyć się starej kuchenki i zaopatrzyć w szeroko reklamowane piekarniki samsunga z serii dual cook. Czy ktoś mógłby się podzielić doświadczeniami na temat tych urządzeń?? I takie pytanie bardziej o specyfikę działania - czy przykładowo piekąc na górze ciasto, a na dole kurczaka, nie ma szans, aby te zapachy jakoś "przeszły" wzajemnie?? Wiem, że są oddzielne komory, ale jak wiadomo często teoria się różni z praktyką, stąd pytanie...

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

Cześć @grodziak93 System Dual Cook działa na zasadzie separatora, który fizycznie dzieli komorę na 2 części. Jednak nie są one hermetyczne, także zapachy mogą się delikatnie mieszać. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy tę innowacyjną technologię i ciągle pracujemy nad jej udoskonaleniem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
1 ODPOWIEDŹ
Voyager

Cześć @grodziak93 System Dual Cook działa na zasadzie separatora, który fizycznie dzieli komorę na 2 części. Jednak nie są one hermetyczne, także zapachy mogą się delikatnie mieszać. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy tę innowacyjną technologię i ciągle pracujemy nad jej udoskonaleniem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like