Wsparcie

Open search

Piekarnik NV70H5787CB

First Poster

Dzień dobry,

Od niedanie jestej posiadaczką piekarnika. Z piekarnika wydobywa sie powietrze normalnie wieje czy tak powpowino byc ? 

3 ODPOWIEDZI
Superuser II
Superuser II
Domyślam się, że chodzi Ci wydmuch przy krawędzi drzwi?
Tak to normalne w piekarnikach wszystkich producentów. Przecież gdzieś powietrze wtłaczane do wnętrza przez wentylator, w trakcie procesu pieczenia, musi ujść.
U mnie czuć podmuch nawet po wyłączeniu piekarnika (choć inna firma), a "wieje" dlatego, aby szybciej schłodzić nieużywany już piekarnik.
komputer-emotikon-ruchomy-obrazek-0080Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.

Gdy była pomocna w rozwiązaniu zaistniałego problemu    ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Highlighted
First Poster

Bardzo dziekuję za informację. Dopiero moje pierwszep Podrygi z  tym piekarnikiem. Mam  Wrażenie że bardziej dusi niż piecze.

Superuser II
Superuser II
Co do różnić między pieczeniem a duszeniem, to kwestia doboru ustawień, program temperatura. Ale tu już nie pomogę. Jako facet nie ogarniam tematów mięs i ciast tobie jako kobiecie powinno przyjść to łatwiej. Ja jako facet (techniczny) pierwsze co bym zrobił to przeczytał instrukcję.
komputer-emotikon-ruchomy-obrazek-0080Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.

Gdy była pomocna w rozwiązaniu zaistniałego problemu    ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Autorzy z największą liczbą like