Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obroty talerza kuchenki mikrofalowej

(Temat utworzony: 15-09-2018 01:22 PM)
2124 Wyświetlenia
boom
Apprentice
Opcje

Witam wszystkich serdecznie. Właśnie zakupiłem kuchenkę mikrofalową SAMSUNG MG23F301TAK i zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie zauważyłem, że talerz w kuchence nie obraca się w równym jednostajnym tempie. Wygląda jakby co jakiś czas delikatnie się blokował i zwalniał by za chwilę przyspieszyć. Nie zauważyłem, żeby kółka z pierścienia się blokowały, nie widziałem też żadnych innych przeszkód, które mogłyby mieć wpływ na blokowanie się talerza. Również potrawy wydają się podgrzewać właściwie. Mimo to nasuwa mi się pytanie: czy to normalne? Czy powinienem się martwić, że coś jest nie tak i oddać sprzęt na gwarancję? Z góry dziękuję za odpowiedź.

13 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

A ten problem jest od samego początku ?

0 Like
boom
Apprentice
Opcje

Tak, od pierwszego użycia 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pozostaje udać się do serwisu żeby spawdzili co sie dzieje według mnie coś nie tak z silnikiem.

0 Like
Barcelonka12
First Poster
Opcje

Witam. Mam takie same spostrzeżenia, czy udało sie Panu rozwiązać temat, czy to jest usterka wymagająca serwisu?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Barcelonka12   Proponuje Ci kontakt przez tel 22 607 93 33 lub email https://www.samsung.com/pl/support/email-technical-question/

0 Like
boom
Apprentice
Opcje

Dzień dobry. Sprzęt odesłałem i został wymieniony na nowy. 

0 Like
Barcelonka12
First Poster
Opcje
Witam, no właśnie czyli nie powinno tak zatrzymywać talerza, a na infolinii Samsunga dostałam odpowiedź , że tak ma zatrzymywać bo wtedy lepiej grzeje
0 Like
Opcje

Cześć @Barcelonka12,

Jeżeli talerz nie obraca się i zatrzymuje natomiast nie ma żadnych ciał obcych w miejscu gdzie się obraca warto sprawdzić to w serwisie.

Poniżej znajdziesz najbliższy serwis gdzie można podejść i sprawdzić urządzenie.

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

0 Like
Members_wSchBfd
First Poster
Opcje

Witam. Zakupiłem nową mikrofalówkę Samsung GE83X, ale po pierwszym uruchomieniu zauważyłem, że tacka, która w moim mniemaniu powinna się obracać, nie obraca się. Robi ruchy w lewo z 5cm i wraca na miejsce. Do tego słychać odgłosy jakby coś w środku przeskakiwało. Myślałem, że tacka omyka, ale zamontowałem wszystko poprawnie. 

Moje pytanie do Was. To jest jakaś taka technologia czy po prostu kupiłem wadliwy towar ?

0 Like