Wsparcie

Open search

Obniżona funkcjonalność kontrolera Powerbot w aplikacji SmartThings

Voyager

W wersji kontrolera RV.SC.0.74/OCF.RV.1750.006 usunięto możliwość powiększenia map ścieżek sprzątania w historii.

W poprzednich wersjach powiększenie działało (np. RV.SC.0.53/OCF.RV.1601.114). 

Prosiliśmy o zwiększenie możliwości kontrolera - dostaliśmy zmniejszenie możliwości. Oczywiście błąd opisu czasu w systemie 12 h nie został naprawiony.

3 ODPOW. 3
DamianK Moderator
Moderator

@LeszekJ

Przyznam, że nie jestem w stanie określić, co było powodem ograniczenia możliwości kontrolera, ale być może @Aleksandra_S_W lub @MichałJ będą w  stanie coś więcej powiedzieć w tym temacie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018

Cześć @LeszekJ,

Aplikacja jak i jej funkcje są cały czas rozwijane i udoskonalane i modyfikowane.

Dziękuję za Twoje uwagi, są dla Samsunga bardzo cenne.

Przekażę je do odpowiedniego działu i mam nadzieję, że w najbliższym czasie będą one rozpatrzone.

Gdybyś zauważył jeszcze jakieś opcje, które można ulepszyć, zmienić pisz śmiało.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Voyager

Nowa wersja kontrolera RV.SC.0.79/OCF.RV.1770.002 przywróciła możliwość powiększania map sprzątania, usunięto drobny błąd zapisu godziny 12tej.

Innych udoskonaleń brak. Krok do tyłu, krok do przodu. Teraz chyba znowu trzeba coś popsuć żeby w przyszłosci móc wywołać wrażenie rozwoju...

Autorzy z największą liczbą like