Wsparcie

Open search

Lodowka samsung zaparowane polki

First Poster

Dwa miesiace temu kupilem lodowke samsung nowa , z przodu u gory ma naklejke dd 10 year warranty. Problem polega na tym ze jak cos gotuje to gorne polki w lodowce sa lekko zaparowane a jak cos robie w piekarniku to nawet mialem dwa razy taka sytuacje ze jak otworzylem lodowke czy tam zamrazalnik to az taka para zimna wylatywala ze srodka. Odleglosc miedzy lodowka a kuchenka to ponad metr a miedzy nimi jest szafka . Oczywiscie wszystkie produkty w pudelkach i ladnie posegregowane . Czyli tak gotuje gotuje i np po godzinie pierwszy raz lodowke otwieram i wtedy sa polki od gory zaparowane i te boczne nad podajnikiem wody wiec nie ma mozliwosci ze np podczas gotowania otwieralem lodowke i wtedy dostawala sie para czy tez cieple powietrze. Oczywiscie po gotowaniu jakies 2h polki znow sa w normalnym stanie. Tak to pracuje normalnie lodowka. Temp jakie mam ustawione na wyswietlaczu nie pamietam jakie ale sa na srodku czyli nie za malo nie za duzo z reszta jak zmienialem temp to nic sie nie zmienilo z para. Dodatkowo napisac moge ze lodowka byla w stanie nowym jak to ze sklepu nie miala oznak zadnych uszkodzen i drzwi tak jak byly fabrycznie zamontowane tak sa dalej czyli nie byly obracane ani nic. Za wiele na internecie  nie znalazlem odnosnie zaparowanych polek , moze ze dwa tematy ktore nie bardzo pomogly mi. Chyba ze tak ma byc. Stara lodowka byla kupiona uzywana i musialem skrobac lod co tydzien gdyz odplyw zamarzal pomimo ze byl czysty itd , po wielu modyfikacji z tym odplywem stwierdzilem ze kupie nowa i tak o to kupilem ta samsunga , ze wzgledu na pojemnosc gdyz w tej cenie dostalbym mniejsza no i dlugosc gwarancji zawrocila mi w glowie . PozdrawiamScreenshot_20190126-161846_eBay.jpg

1 ODPOWIEDŹ 1

Cześć @Mareckisztos,

Odpowiedzi udzieliłam w drugim Twoim poście - zapraszam tam. Ze względu na porządek na forum ten post będzie pewnie usunięty jako zdublowany. 

Pozdrawiam,

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like