Wsparcie

Open search

Lodówki kitchen fit odległości

First Poster

Jaka powinna być minimalna odległość od ściany do pleców  lodówki z serii kitchen fit?

5 ODPOW. 5
Expert

Cześć Ruda!

W lodówkach z serii KitchenFit dodawany jest element dystansujący który należy przykleić na tylną ścianę urządzenia, element zapewni odpowiedni dystans pomiędzy urządzeniem a ścianą. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

A wiadomo jaką on ma grubość?

Czy do lodówek z tej serii  dodawany jest zestaw montażowy do zabudowy  lodówki w linii mebli kuchennych? 

Expert

Cześć,

Sprawdziłem dla Ciebie informacje, ogranicznik ma grubość 5cm. Modele z serii KitchenFit nie są modelami do pełnej zabudowy więc nie ma tam zestawu montażowego do zabudowy. Taki zestaw posiadają modele z serii BRB.

First Poster

Wyczytałam się w instrukcję  do lodówki Samsung RB36J8855S4 i tam jest napisane że w przypadku zabudowy tej lodówki nie trzeba przyklejać ogranicznika. Może ktoś  udzielić opowiedzi. W sklepach twierdzą że 1cm od ściany może już stać ta lodówka.

Expert

Cześć Ruda,

Jeżeli poruszamy kwestię zabudowania sprzetu zgodnie z instrukcją obsługi to się zgadza że nie trzeba stosowac dystansu o którym mówiłem wcześniej. Na stronie numer 60 w instrukcji obsługi jest rozdział poświęcony zabudowie lodówki, wtedy nie stosujesz dystansu ponieważ są kratki wentylacyjne które odprowadzają ciepło.

Autorzy z największą liczbą like