Wsparcie

Open search

Lodówka z kostkarką i pojemnikiem na wodę

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam.

Szukam lodówki Samsunga side-by-side, która nie musi mieć podłączenia do bieżącej wody, a ma zbiornik w środku (na kostkarkę i dyspenzer wody).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Cześć @FerdekKiepski,

Jest taki model Side-by-side bez konieczności, a nawet możliwości podłączenia linii wodnej. Posiada napełniany zbiornik, który zaopatrza w wodę dyspenser i kostkarkę.

Jest to model:

RH58K6697SL.

Poniżej link do lodówki:

https://www.samsung.com/pl/refrigerators/food-showcase-rh58k6697sl/

W przypadku pytań zapraszam

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
4 ODPOWIEDZI
DamianK Moderator
Moderator

@FerdekKiepski

Czyli rozumiem, że sam chciałbyś wlewać wodę do zbiornika? Wydaje mi się, że nie ma takiego modelu, raczej wszystkie potrzebują podłączenia do bieżącej wody, ale dla pewności poczekałbym na odpowiedź jednego z ekspertów.

@EwaK @MichałJ @Aleksandra_S_W pomożecie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018

Cześć @FerdekKiepski,

Jest taki model Side-by-side bez konieczności, a nawet możliwości podłączenia linii wodnej. Posiada napełniany zbiornik, który zaopatrza w wodę dyspenser i kostkarkę.

Jest to model:

RH58K6697SL.

Poniżej link do lodówki:

https://www.samsung.com/pl/refrigerators/food-showcase-rh58k6697sl/

W przypadku pytań zapraszam

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Dziekuję za odpowiedź.

Szkoda, że mój post o cenie "się nie dodał jednak". Szkoda też, że ta lodówka jest taka droga. Uśmiechnięta buźka ma propozycje z półki cenowej dla mnie. 

DamianK Moderator
Moderator

@FerdekKiepski 

Niestety pomimo szczerych chęci nie będziemy w stanie znaleźć tańszego modelu z taką funkcją. :(

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Autorzy z największą liczbą like