Wsparcie

Open search

Lodówka Samsung RB37J506MSA

First Poster

Dzień dobry lub raczej Dobry wieczór,

i gorąca prośba o pomoc.

Mam zamiar wymienić lodowkę. Wybór padł na RB37J506MSA. Wnęka ma dokładnie 60 cm.

Z jednej strony mam ścianę i maksymalnie 0,6 cm wolnej przestrzeni, z drugiej szafkę stojacą i wiszącą (czyli środek pusty). Czy ten model wymaga zapewnienie wolnej przestrzeni po bokach czy też spokojnie moge lecieć do sklepu i nabyć obiekt moich marzeń? 

7 ODPOWIEDZI
Expert
Czołem babajedna. Niezmiernie mi przykro, jednak wszystkie nasze lodówki wolnostojące potrzebują co najmniej 5 cm od bocznych ścian lodówki aby zapewnić prawidłową jej pracę. W przypadku braku zachowania takich odstępów sprzęt będzie użytkowany niezgodnie z instrukcją obsługi i serwis może odmówić przeprowadzenia naprawy. Tutaj znajdziesz instrukcję:

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201503/20150302165839960/DA68-02833T.pdf

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Pięknie dziękuję za odpowiedź, ale będę upierdliwa. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jako żem baba, to i uparłam się ...na Samsunga, zatem pytanie następne. Czy model Samsung RB36J8855S4 mogę wcisnąć między ścianę a meble, bez wolnej przestrzeni po bokach? to model częściowo do zabudowy więc ...nadal mam nadzieję Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Expert
Opisana przez Ciebie lodówka jest lodówką z serii Kitchen Fit, w związku z czym można ją wstawić do wnęki. W przypadkach tej linii nie jest konieczne zachowanie 5-cio centymetrowych odstępów. Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

bardzo, bardzo dziękuję. Jeden problem mniej Emotikon: Bardzo szczęśliwy Miłej niedzieli życzę Emotikon: Szczęśliwy

New Member

Szkoda w takim razie, że folder reklamujący tę lodówke w prowadza w błąd, przedstawiając sprzęt pięknie wpasowany między szafkami, bez żadnych odstępów.

First Poster

Witam. A jaka powinna być minimalna odległość od ściany  za lodówką?

Cześć ruda,

Odległość lodówki od ściany to powinno być minimum 5cm. Wiem, że założyłaś nowy wątek, ale tutaj też wrzucam odpowiedź.

Autorzy z największą liczbą like