Wsparcie

Open search

Lodówka Samsung RB37J506MSA

First Poster

Lodówka Samsung RB37J506MSA

Dzień dobry lub raczej Dobry wieczór,

i gorąca prośba o pomoc.

Mam zamiar wymienić lodowkę. Wybór padł na RB37J506MSA. Wnęka ma dokładnie 60 cm.

Z jednej strony mam ścianę i maksymalnie 0,6 cm wolnej przestrzeni, z drugiej szafkę stojacą i wiszącą (czyli środek pusty). Czy ten model wymaga zapewnienie wolnej przestrzeni po bokach czy też spokojnie moge lecieć do sklepu i nabyć obiekt moich marzeń? 

4 ODPOWIEDZI
Expert

Dot.: Lodówka Samsung RB37J506MSA

Czołem babajedna. Niezmiernie mi przykro, jednak wszystkie nasze lodówki wolnostojące potrzebują co najmniej 5 cm od bocznych ścian lodówki aby zapewnić prawidłową jej pracę. W przypadku braku zachowania takich odstępów sprzęt będzie użytkowany niezgodnie z instrukcją obsługi i serwis może odmówić przeprowadzenia naprawy. Tutaj znajdziesz instrukcję:

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201503/20150302165839960/DA68-02833T.pdf

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Dot.: Lodówka Samsung RB37J506MSA, a może Samsung RB36J8855S4

Pięknie dziękuję za odpowiedź, ale będę upierdliwa. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jako żem baba, to i uparłam się ...na Samsunga, zatem pytanie następne. Czy model Samsung RB36J8855S4 mogę wcisnąć między ścianę a meble, bez wolnej przestrzeni po bokach? to model częściowo do zabudowy więc ...nadal mam nadzieję Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Expert

Opisana przez Ciebie lodówka jest lodówką z serii Kitchen Fit, w związku z czym można ją wstawić do wnęki. W przypadkach tej linii nie jest konieczne zachowanie 5-cio centymetrowych odstępów. Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

bardzo, bardzo dziękuję. Jeden problem mniej Emotikon: Bardzo szczęśliwy Miłej niedzieli życzę Emotikon: Szczęśliwy

Autorzy z największą liczbą like
Użytkownik Liczba like
1