Wsparcie

Open search

Jak połączyć pralkę z suszarką?

Cześć @StanPi,

Tak, te dwa modele można połączyć za pomocą wysuwanej półki SKK-DD.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Mam jeszcze jedno pytanie (trochę w innym temacie).

Czy Samsung produkuje (czy są dostępne) suszarki bez pompy ciepła?

Przejrzałem co jest dostępne w sklepach typu media markt i wszystkie suszarki Samsung są dostępne z pompą ciepła.

Proszę o info.

Pozdrawiam

Cześć @StanPi,

Aktualnie mamy w ofercie tylko urządzenia kondensacyjne (czyli z pompą).

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

New Member

Witam, czy połączę pralke samsung WW90M644OBW z suszarką samsung DV90M6200CW łącznikiem skk dd? Pozdrawiam 

Expert

Cześć @emma__!

Jak najbardziej połączysz te urządzenia łącznikiem SKK-DD. Należy jednak pamiętać, że jeżeli kupisz ten łącznik samodzielnie, będzie tylko szufladką. Należy zakupić cały zestaw i połączyć urządzenia w tym przypadku łącznikiem SK-DH. Podsumowując dla wyjaśnienia, między pralką WW90M644OBW a suszarką DV90M6200CW dajemy łącznik SKK-DD, a z tyłu łączymy wszystko SK-DH.

First Poster

Witam,

bardzo proszę o informację odnośnie połączenia łącznikiem z półką :

pralki  WW90M644OPW

suszarki  DV90N62632W.

W sklepie powiedziano mi, że niestety nie będzie pasowało do tych modeli. 

Z góry dziękuję.

Expert

@Krzych jedyna sytuacja gdzie łączniki nie będą pasowały, to próba połączenia pralek SLIM (45 cm) i suszarki 60-65 cm. W Twoim przypadku sytuacja jest identyczna jak wyżej. Będzie pasowała półka SKK-DD i z tyłu łączymy wszystko SK-DH.

Autorzy z największą liczbą like