Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Głośna lodówka RS68N8231S9/EF

(Temat utworzony: 22-04-2019 07:25 PM)
1950 Wyświetlenia
Grabka95
First Poster
Opcje

Witam,

Posiadam od jakiś 8 miesięcy ww. lodówkę. Od jakiego tygodnia bardzo głośno pracuje. Gdy otworzy się drzwi hałas znika na kilka minut i znowu się zaczyna. Zaznaczę że lodówka nie jest ciepła po bokach. Przy otwarciu lodówki słychać jakby coś traciło obroty. Co takie objawy mogą oznaczać ? Z góry dziękuję za pomoc 

0 Like
18 Odpowiedzi
EwaK
Hotshot
Opcje

Jeżeli hałas zanika po otwarciu drzwi, oznacza to, że przyczyną jest praca wiatraka. Sprawdź wypoziomowanie urządzenia, powinno być odchylone lekko do tyłu, czy ma zachowane ok. 5 cm wolnego miejsca z każdej strony i czy nie znajduje się przy żadnym źródle ciepła. Występują jakieś problemy z chłodzeniem lub mrożeniem?

0 Like
Grabka95
First Poster
Opcje

Jest odchylona lekko do tyłu. Z każdej strony ma również odpowiednio dużo wolnej przestrzeni. Dzisiaj zauważyłem, że po otwarciu zamrażalnika jest dużo pary. Przez noc była cicha ale w dzień znowu daje o sobie znać. Chłodzic chłodzi. Od źródeł ciepła jest bardzo daleko. 

0 Like
Opcje

Cześć @Grabka95 ,

Jeśli masz możliwość prześlij proszę nagranie pracy urządzenia. Możesz również przesłać nagranie do wsparcia technicznego:

https://www.samsung.com/pl/info/contactus/

Tam dostaniesz od razu info o konieczności (bądź nie) serwisowania Twojego urządzenia.

0 Like
Grabka95
First Poster
Opcje
0 Like
Opcje

Cześć @Grabka95,

Niestety nie odtwarzają mi się ani plik audio ani video. Spróbuję jeszcze na innym komputerze, a tymczasem poproszę Cię o sprawdzenie czy są udostępnione dla wszystkich.

 

 

0 Like
Grabka95
First Poster
Opcje
Może chociaż film będzie działać tutaj :smiling-face:
https://www.youtube.com/watch?v=Qx3zWHHO4Fg&feature=youtu.be
0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Grabka95,

Przy próbie właczenia tego filmu jest komunikat "Film jest niedostępny" 😞

 

Film jest niedostepny.jpg

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Aleksandra_S_W  U mnie działają oba linki załaczone przez @Grabka95  jedyny z YT nie działa 

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG

0 Like
Opcje

Cześć @Grabka95 ,

Z niemałymi problemami ale udało mi się odsłuchać nagrania pracy urządzenia :smiling-face: 

Nie jestem w stanie powiedzieć czy jest to kwestia nagrania, ale w mojej ocenie są to owszem wyższe obroty urządzenia, ale stukania czy też obijania wiatraka nie słychać.

Może być to związane z intensywniejszą pracą urządzenia przy częstym otwieraniu, bądź jednorazowym dodaniu dużej ilości produktów.

Sprawdź również uszczelki, czy przylegają idealnie.

 

 

0 Like