Wsparcie

Open search

Chłodziarka RSH5ZERS tylko kruszy lód

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam mam od chyba 8 lat chłodziarke SAMSUNG RSH5ZERS i przez cały ten czas bez awaryjne działała.  Od dzisiaj postanowiła tylko wydawac pokruszony lód a całych kostek niestety nie. Nie ma zmiany gdy przełączam na palelu wybór lodu /kostki lub kruszony/ Odcięcie sasilania z prądu nic nie daje. Czy może ktoś to przerabiał? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Cześć Jacek1234,

Rozumiem, że reset w tym wypadku nie przyniósł zamierzonego efektu. Spróbuj jeszcze wykonać test kostkarki, powinno to zresetować urządzenie.

Poniżej link do tematu resetowania kostkarki:

https://eu.community.samsung.com/t5/Sprz%C4%99t-Gospodarstwa-Domowego/kostkarka-lod%C3%B3wka-RS53K44...

Spróbuj też, jeśli jeszcze tego nie robiłeś, opróżnić i wyczyścić wszystkie dostępne elementy kostkarki.

Jeśli te czynności nie przyniosą skutku pozostaje kontakt z serwisem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
3 ODPOWIEDZI

Cześć Jacek1234,

Rozumiem, że reset w tym wypadku nie przyniósł zamierzonego efektu. Spróbuj jeszcze wykonać test kostkarki, powinno to zresetować urządzenie.

Poniżej link do tematu resetowania kostkarki:

https://eu.community.samsung.com/t5/Sprz%C4%99t-Gospodarstwa-Domowego/kostkarka-lod%C3%B3wka-RS53K44...

Spróbuj też, jeśli jeszcze tego nie robiłeś, opróżnić i wyczyścić wszystkie dostępne elementy kostkarki.

Jeśli te czynności nie przyniosą skutku pozostaje kontakt z serwisem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster
Witam. Problem rozwiązany. Problem tkwił w zablokowaniu przysłony baypas. Kostka lodu zablokowała kanał spadku kostek lodu co doprowadziło do przekierowania wszystkich kolejnych kostek na urządzenie mielące. Dziekuje za pomoc. Zamykam temat.

Jacek1234,

Super że udało się zlokalizować i usunąć usterkę.

Dzięki za podzielenie się informacją.

Pozdrawiam,

Autorzy z największą liczbą like