Wsparcie

Open search

Bezkolizyjne otwieranie drzwi w lodowce

First Poster

Czy Samsung ma  w ofercie lodówkę side by side, której drzwi otwieralyby się bezkolizyjnie (we własnej osi?). Lub prosiłabym o polecenie tradycyjnego modelu chlodziarko-zamrażarki w kolorze czarnym, który miałby taka funkcje. Szukam pojemnej lodówki ale Nie chciałabym żeby lodówka musiała wystawiać na szerokość drzwiczek z ciągu zabudowy meblami żeby dało się ją otworzyć (lodówka wraz z meblami Ma tworzyc prosta linie) . Dziekuje i pozdrawiam

3 ODPOW. 3
Expert

Cześć Endzi88,

Obecnie w ofercie nie mamy takiego sprzętu w kolorze czarnym, abyś mógł go ustawić w taki sposób, jaki opisujesz. Wszystkie lodówki SBS są skonstruowane w taki sposób, że drzwi po otwarciu delikatnie wychodzą poza obrys obudowy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

A ze standardowych chlodziarko-zamrażarek? Wiem, że taka opcje maja wszystkie z serii Kitchen Fit ale tam nie ma czarnej lodówki. Znalazłam taki model: RB37K63632C. W opisie przeczytałam o licowanych drzwiach - czy mam rozumieć, że licowane otwieraja sie we własnej osi? 

Expert

Rzeczywiście model RB37K63632C ma bezkolizyjne otwieranie drzwi, ale nie w takim sensie jak myślisz, autor miał na myśli to, że przy otwarciu drzwi do kąta prostego bez problemu ze środka wyciągniesz półki i szuflady. Urządzenie, które podałeś po otwarciu drzwi do kąta prostego wystają poza obrys całej obudowy na blisko 3cm.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like