Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

interakcja głosowa

(Temat utworzony: 12-12-2017 09:12 AM)
7143 Wyświetlenia
sam61
First Poster
Opcje

zakupiłem UE49MU6442U z myślą że będę korzystał  z funkcji interakcji głosowej TV jest wyposażony w odpowiedniego pilota jestem zalogowany na koncie Samsung  w instrukcji jest wszystko opisane po polsku

funkcja działa ......ale po angielsku proszę o pomoc jak to zmienić

0 Like
96 Odpowiedzi
szalony666
Explorer
Opcje

informacji, które udało mi się uzyskać wynika, że nie będzie obsługi głosowej w języku Polskim.
Jest to spowodowane małym zainteresowaniem i nie opłaca się utrzymywać serwerów czy coś.
regulaminie, który akceptujemy przy konfiguracji jest napisane, że Samsung ma prawo wyłączać lub zmieniać tego typu właściwości.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
I uzależnione jest to również od regionu. Ponadto w planach jest dodanie obsługi Bixby. Choć na chwilę obecną, nie wiadomym jest jak ma wyglądać implementacja tej usługi. Czy obejmie również obsługę funkcji tv?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
realis
Apprentice
Opcje

MichalP napisali:

Możesz określić jaki masz problem, jakie są Twoje oczekiwania -> postaramy się pomóc.

 


problem jednostki czyli moj jest taki ze korzystanie z yt bez rozpoznawania mowy jest tragiczne. tu Szacun dla Sony ktore rozpoznaje bardzo sprawnie kilka jezykow jednoczesnie.  jezyk PL byl w samsungach tizen 2016 wiec czuje sie delikatnie mowiac nabity  w butelke - jak mozna pogarszac modele z roku na rok zamiast je polepszac.

 

problem w wiekszej skali jest taki ze niektore koncerny traktuja 40mln ludzi w srodku Europy jak trzeci lub czwarty swiat. i nie jest to wina koncernow tylko naszej biernosci.

 

oczekuje rozpoznawania mowy po polsku przez sams. tv z 2017. idealnie byloby rozpoznawac pl i ang jednoczesnie

 

pzdr

Charlottinka
First Poster
Opcje

konradowski napisali:

Witam,

W nocy tv (ks7000s) mi sie zaktualizowal do wersji 1201.6 i wlaczyla mi sie INTERAKCJA GLOSOWA i za cholere nie moge jej wylaczyc. Nie da sie niczego normalnie obejrzec, bo po kazdym ruchu pilotem slychac paplanie. Pomocy!!

Pzdr


Domek-ustawienia-ogólne-dostępność-ustawienia przewodnika głosowego-tryb "wyłączone"

Dobromir
Apprentice
Opcje

Witam,

 

Mam identyczny problem przy modelu UE49MU6402U (to chyba ten sam telewizor tylko inny kanał dystrybucji - tyle mi zdradzono w Samsung Brand Store). Jak to możliwe, że w modelach z poprzednich lat ta funkcja działa po polsku, a w nowszych - nie?

 

Ja tam sobie jakoś daję radę (choć różnie to bywa ze skutecznością rozpoznawania wymowy), ale dzieciaki niekoniecznie.

 

No i poza tym kwestia wpisywania polskich tytułów na YouTube - za cholerę nie rozpozna po polsku.

 

1) Czy stanowiska Samsunga nadal jest "walcie się" czy może jakieś prace w tym kierunku trwają?

2) Poproszę o pełną listę dostępnych komend (po angielsku), bo najwyraźniej w opcji "Help" nie ma wszystkich komend (np. do sterowania głośnością - testowane metodą prób i błędów).

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Pełną listę komend uzyskasz po krótkim wciśnięciu przycisku sterowania głosowego i kierunkowego w prawo.
Co do wprowadzenia komend po polsku, to niestety nie ma tego w planach. Czekamy na Bixby.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Dobromir
Apprentice
Opcje

Niestety, nie jest to pełna lista i to w dwojaki sposób:

1) nie wszystkie komendy wyświetlane w tej podpowiedzi działają (rozpoznaje dobrze - wyświetla się prawidłowy tekst - ale komendy nie wykonuje, tylko próbuje wyszukać tę frazę w YouTube),

2) i w drugą stronę - wielu komend tam (w przewodniku) nie ma, a faktycznie istnieją, bo próbowałem własnej inwencji, np. komenda "Volume Down".

 

Stąd było moje pytanie o kompletną listę. Nie z lenistwa. Z obserwacji, że ta oficjalna w telewizorze to pic na wodę...

celinaw
Student
Opcje

Pomocy. Wymiękam, jakiś gość do mnie cały czas mówi jaka głośność itd. Próbowałam to wyłączyc ale się nie da, może ktoś pomoże? probowałam menu-dostepnosc i nie ma opcji " przewodnik głosowy" żeby zmienić na wyłaczone

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@celinaw

A spróbuj tak: Domek->ustawienia->ogólne->dostępność->ustawienia przewodnika głosowego->tryb "wyłączone"

Teraz doczytałem, że nie widzisz tej opcji. A jaki model tv?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dobromir

Powiem szczerze, że nie wiem, czy ktoś, gdzieś taką listę udostępnił. 😞


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like