Wsparcie

Open search

UE65MU8002 + Onkyo Tx 8270 nie działa arc

Apprentice

Ja jeszcze resetowałem ustawienia TV przed ostatnimi zmianami. Odłączyłem wszystko i zrobiłem reset ustawień. Jak pojawiło się pierwsze okno po resecie dopiero podłączyłem wszystko co ma być podłączone. Nie wiem może to coś Tobie pomoże. Jak tak zrobiłem, jeszcze później grzebałem w ustawieniach i działa "jako tako" i tak naprawdę nie wiem co podziałało. A przedtem miałem podobnie, że po 3 dniach jakby urządzenia przestały się widzieć.

Apprentice
Ue65nu8042
Apprentice

Dzieki. Ja sie wqurzylem i kupilem Nvidie Sheld..

I mam to co chcialem i jeszcze wszelkie mozliwe kodeki audio i video.

Nastepnym razem lepiej sie zastanowie jaki Tv wybrac.

Ale bede probowal dalej. Liczba pilotow mnie zaczyna przerazac...

😎😎😎

Mastermind

@andrusek11  A masz taki firmware  wer 1202.3 ?

Nie które sprzęty muszą być podłączone po HDMI i optycznym żeby wszystko działało jak jest w instrukcji na stronie 32 do twojego amplitunera 

https://www.de.onkyo.com/downloads/3/3/4/1/8/Manual_TX-NR686_En.pdf

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Dzieki. Sprawdze po weekendzie.

Apprentice

dzieki. Firmaware mam 1202.3. Co do podlaczenia kablem optycznym to czekam na przesylke z kablem odpowiedniej długości. Ten przyklad ze str 32 instrukcji Onkyo dotyczy polaczenia z TV nie posiadających HDMI ARC. Ten Samsung takowe posiada.

I nie chce mi sie wierzyc ze spprzęty mogo "się nie lubic". ARC to standard ponad firmowy.

Dzięki raz jeszcze za pomoc bo pomoc Samsunga nie jest wydolna.

Mastermind

@andrusek11  To nie końca tak jest Samsung z Samsungiem też nie zawsze się dobrze współpracują po ARC i trzeba podłączać optyka i HDMI.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Właśni zamierzam dzis podłączyć optyka. Zobaczymy. A stary uklad potrafi teraz sam sie naprawic po paru dniach nieuzywania zeby nastepnego dnia "paść".

Myślałem, że ARC jest standardem niezaleznym od producenta. Tak jak USB.

Autorzy z największą liczbą like