Wsparcie

Open search

UE55NU8052 / TV jako ekran komputera / wszystko na zielono

Apprentice

20190220_165442.jpg

jak mówiłem to wrzucam

ale ok kwestia się wyjaśniła. Jakby ktoś szukał odpowiedzi to kwestia była, że gra nie ma opcji wyłączenia HDR i jakiś ma problem z kartą graficzną. Czyli samsung tu bez winy  

Mastermind

@lukasso  Też tak myślałem że to nie problem po stronie TV Samsunga

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

@lukasso,

sprawdzałeś, czy masz wyłączoną funkcję HDMI UHD Color? Tę opcję znajdziesz w Ustawienia->Ogólne->Menadżer urządzeń zewnętrznych. 

Mimo wszystko zachęcam Cię do kontaktu z infolinią, tam konsultanci połączą się zdalnie z Twoim telewizorem i wykonają potrzebne czynności diagnostyczne  

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Mastermind

@AleksandraP  Problem został rozwiązany gra nie miała HDR.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

W takim razie świetnie, że problem się rozwiązał

Tak jak pisałam - w podobnej sytuacji zawsze warto też sprawdzić ustawienia funkcji HDMI UHD Color, przy wyłączonej podobne problemy nie powinny występować  

Autorzy z największą liczbą like