Wsparcie

Open search

Tv 40MU6472

Highlighted
Apprentice

Witam posiadam telewizor 40MU6472 . Pierwsza sprawa dotyczy softów , mam obecnie 1137.1  co zostało poprawione w tym oprogramowaniu ?  bo to już chyba czwarty soft od lipca , a na stronie Samsunga jest ponownie wersja 1123.1 którego i tak już nie wgram .  Pytanie 2-  czy w telewizorze z serii MU jak mój jest normalne że podczas sportu przy szybkim rychu kamery obraz przeskakuje ,  a np. piłka leci jak przyśpieszona .....mam tv ustawiony bez motion plus czy wyrażny ruch led bo to nic nie daje żadnej poprawy w płynnosci  ruchu , czy zostanie to poprawione w którejś wersji oprogramowania czy mam  raczej oddać ten telewizor ????

2 ODPOWIEDZI
Pathfinder
Witaj @Cezar46
Firma Samsung nie podaje szczegółów o tym, co poprawia w kolejnych wersjach oprogramowania.
W sprawie braku płynności ruchu decydujący może być sygnał, jaki dociera do odbiornika. Może wynikać z wielu czynników: rozdzielczości, ilości klatek/sekundę, ilości zakłóceń itp. Jeżeli mógłbyś opisać jaki sygnał dociera do telewizora. To jest dekoder, antena naziemna, kablówka bezpośrednio do złącza antenowego?
Apprentice

Sygnał mam z UPC  przez mediamoduł CI+  jakośc i siła zawsze na 100 , szarpania obrazu wystepują przewaznie na sporcie . Ogladam tylko kanały HD  , mam inny tv Samsunga LE32C550 od 7 lat i takie problemy na full hd nigdy nie wystepowały a żródło sygnału mam od wielu lat z  UPC . Wiec co ?? tv 4k UHD  nie nadaje się do płynnego oglądania sportu ? wszystkie próby z motion plus  czy wyrażny ruch led nic nie dają ....mam soft 1137.1 , na stronie internetowej  znów Samsung podaje stary soft 1123.1  którego i tak już nie wgram . Czy mam reklamować ten nowy telewizor 40MU6472 ?  bo chętnie bym oddał ten tv i wziął model full hd , ale czy wymiana jest wogóle możliwa ?

Autorzy z największą liczbą like