Wsparcie

Open search

Telewizor sformatował mi dysk bez zgody

New Member

Telewizor sformatował mi dysk bez zgody

Telewizor bez mojej zgody ani żadnej informacji sformatował dysk na którym były i są jeszcze bardzo ważne dane tylko jakoś sformatowane, że tylko pod telewizorem można je zobaczyć. Zgłosiłem sprawę do pomocy i oczywiście Pan tylko napisał to co ja napisałem w wiadomości do niego tylko, że napisał własnymi słowami.

No nie wiem, ale według mnie powinni pracować tam fachowcy skoro odpowiedź zajmuje im kilka dni.

Co sądzicie o pozwaniu ich za to, że mi telewizor przeformatował dysk i odszkodowaniu za naprawę?

Bo mnie to wkurza takie olewanie klienta i dawanie jakichś zielonych ludzi do pomocy.

Co o tym myślicie? Dałem im tydzień, po tygodniu najwyżej coś ogarnę z jakimś adwokatem i kimś kto się specjalizuje w odzyskiwaniu danych by mniej więcej wycenił koszty naprawy.

Z tego co wiem, to danych za bardzo nie można wycenić i ponoć liczą się koszty naprawy.

A że ogólnie nie wiadomo jak konkretnie telewizor formatuje dysk i co robi z plikami to zarówno naprawa może kosztować 1000zł a może iść w nieskończoność, a że ci robią sobie ***** to chyba będzie trzeba sprawę postawić twardo.

Co o tym sądzicie?

Autorzy z największą liczbą like