Wsparcie

Open search

Telewizor Samsung UE55MU6172 - kolory jakby w negatywie.

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, 

Mam pewien dziwny dosyc problem z wyswietlanym obrazem na telewizorze.

Wczoraj został on wyłaczony, przed wylaczeniem wszystko bylo okej, kolory w porzadku. Po mniej wiecej godzinie zostal on wlaczony i kolory wygladaly jakby w negatywie (załaczam zdjecie zeby lepiej pokazac o co chodzi). 

Sprawdzilem w ustawieniach dostepnosci i nie ma tam wlaczonego wysokiego kontrastu.

Co najsmieszniejsze telewizor po parunastu minutach zaczal wyswietlac kolory normalnie i tak bylo do konca dnia.

Dzisiaj rano znow wlaczylem telewizor i wyswietlane kolory sa w negatywie - czekam czy problem sam sie naprawi czy nie.

Pytanie brzmi czy ktos mial juz podobny problem lub czy ktos wie o co moze chodzic i w czym moze byc problem?

Z gory dziekuje za odpowiedzi!

Pozdrawiam,

EmilTV-SAMSUNG.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II
Tu nie ma się co rozpisywać. Tu trzeba uderzać do serwisu.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
5 ODPOWIEDZI
Superuser II
Superuser II
Tu nie ma się co rozpisywać. Tu trzeba uderzać do serwisu.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
First Poster

Dzięki za odpowiedź bądź co bądź. 

Właśnie wiem dzisiaj niedziela to do serwisu nie było jak się dodzwonić dlatego myślałem że to problem software bardziej niż hardware. 

Jutro z samego rana uderze do serwisu. 

Observer

Mam dokładnie to samo w tym samym modelu . Telewizor oddany do serwisu, w którym podczas testów usterka nie wystąpiła. Czy wiadomo co było przyczyną 20180520_190743.jpg

KrzysiekK Moderator
Moderator

@emilasty

Podzielisz się z nami informacją jak zakończyła się sprawa?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Voyager

Za żle wyświetlanie tresci odpowiada T-CON lub żle dopięte taśmy miedzy matrycą a T-CON

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like