Wsparcie

Open search

TV seria M(2017) vod.tvp

Apprentice

Kiedy będzie dostępna aplikacja vod.tvp na TV z serii M(2017)?

Wchodzenie przez stronę https://vod.tvp.pl/ jest mocno uciążliwe, gdyż w żaden sposób nie ma możliwości akceptacji powiadomienia o cookies.

43 ODPOWIEDZI
Pathfinder

Ta kwestia został już zgłoszona, więc należy oczekiwać na pojawienie się aplikacji w Smart Hubie. Należy pamiętać, że firma Samsung udostępnia do pobrania aplikacje, które się uruchamiają i działają poprawnie. Jeśli w tej serii aplikacja nie jest dostępna oznacza to, że musiała wykazywać błędy i została cofnięta jej publikacja w Smart Hubie. Jej właściciel pracuje pewnie nad nową wersją. Jeśli będzie ona funkcjonalna to zagości ona w Smart Hubie. Warto w tej kwestii poprosić bezpośrednio TVP o przyśpieszenie prac nad nową aplikacją.

New Member

Witam serdecznie,

Ponawiam problem. czy wiadomo coś więcej ws aplikacji VOD TVP dla telewizorów serii M (2017) ? Pozdrawiam.

Navigator

mówią że tvp pracuje nad nową apką, i podobno do końca roku ma się pojawić 

Apprentice

Jest już styczeń 2018 a nadal aplikacji vod.tvp u Samsunga brak.... (UE55MU6472). Równiez nie rozumiem, dlaczego wchodząc do vod.tvp poprzes stronę internetową, nie ma mozliwości "wyłączenia" komunikatu o plikach cookis...niby kliknąć można a plansza zasłaniająca ekran nie znika....

Superuser
Superuser

@Angusss

Sprawdź dobrze, u mnie po 2 kliknięciach powiadomienie o ciasteczkach znika.vod.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
Apprentice

Szczęściarz....sprawdzałem na wszystkie sposoby, ani dwa, ani trzy ani 100 kliknięć nic nie daje :-( Sprawdzałem i pilotem i myszką.... nic nie działa.... i nie mam pojęcia dlaczego....

Apprentice

Sprawdziłem przed chwilą raz jeszcze i ...faktycznie! Szybki "dwuklik" i komunikat zniknął! Nie wiem, czy zmienili coś teraz, czy wcześniej za wolno klikałem, ale próbowałem na wszytkie sposoby jeszcze wczoraj i nic nie pomagała... A teraz zadziałało! Jeszcze raz bardzo dzięki!:-)

Apprentice

Musiałem się zalogować,bo mam pytanie na które cały czas brak odpowiedzi.Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć kiedy będzie w końcu na SmartTV w Saumsungu aplikacja VOD TVP ?Kupiłem nowy 65" tv w Listopadzie i cały czas czekam,niby był problem  bo TVP miała zrobić nową aplikację,a ztego co wiem nowa aplikacja jest już od początku Stycznia dostępna,ale w Smart TV brak ?Ktoś z Samsunga może wyjaśnić jak sprawa wygląda ?

Superuser
Superuser
Sprawdź, czy przypadkiem nie masz dostępu do vod publicznej, przez platformę Hbb TV?
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
Autorzy z największą liczbą like