Wsparcie

Open search

TV UE 55nu7472, auto motion plus.

First Poster

Witam, czemu w ustawieniach auto motion plus jest tylko jeden suwak a nie dwa. Jest tylko redukcja drgań a nie ma redukcji rozmycia.

16 ODPOW. 16
Mastermind

@radzion  A jak masz ustawione  "auto motion plus"   na uzytkownik czy inaczej ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Na użytkownik.
Mastermind

@radzion Czy już robiłeś aktulizacje firmware TV ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Jeszcze nie, TV na razie nie wyszukuje aktualizacji.
Mastermind

Musisz to zrobić ręcznie przez usb do wer 1202 pobrać z tej strony

https://www.samsung.com/pl/support/model/UE55NU7472UXXH/

U mnie na innym TV UE40JU6740 jest tylko jeden zapewnie zostało zlikwidowano 

First Poster
Ok, a jak sformatować pena FAT czy FAT32.
Mastermind

Nie ma znaczenia może być na NTFS

First Poster

A wypakowć oba pliki.2019-01-26.png

Mastermind

Tak ma to byś na penie 

Przechwytywanie.PNG

Autorzy z największą liczbą like