Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

TV MU7052 plus soundbar HW-MS650

(Temat utworzony: 15-03-2018 09:32 AM)
319 Wyświetlenia
Benny6
Journeyman
Opcje

Witam

Od tygodnia jestem posiadaczem soundbara MS650 - tv odrazu polaczyl sie z saundbarem ale po wifi....i po testach od 2 dni mam problem poniewaz na netflix / youtube mam male pojedyncze przerwania dzwieki co kilka minut..(dzwiek iz Tv kablowki jest mysle bez przerwan ) .(netlfix,lacze kablowe wifi rooter w tv predkosc sprawdzona jest ok 60mb/s takze nie jet to kwesta netu) - zaktualizowalem tv do wersji 1201 - dounbara takze do najnowszej bodajze 1451..i teraz pytanie - poniewaz na infolini Samsunga Pani poradzila mi polaczyc tv poprzez kabel optyczny i tak zrobilem i ponowilem testy i co Tragedia dzwiek poprzez kabel optyczny byl o ok 20% slabszy, tzn, mniej dynamiczny i co najwazniejsze cichy o kilka decybeli niz to samo polaczenie wifi - takze zrezygnowalem z testow ale zrobilem jeszcze test polegajacy na polaczeniu tv i sounbar poprzez bluetooth i od wczoraj przez 3h puscilem netflix oraz youtube i wydaje sie byc ok.

Ale prosze o odpowiedz jak najelepiej to zgrac ze soba i jak polaczyc aby miec pewnosc - poprawnej pracy tych urzadzen? 

0 Like
3 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Ja zastosowałem HDMI z wyjscia ARC na tv.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
zbickers
Apprentice
Opcje

Hej,

 

jak podłączałeś po WIFI? U mnie obydwa podłaczone po 5ghz do tej zamej sieci i się nie widzą....

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Nie używałem WiFi. Jedynie co to BT connect. Ale caly czas jadę po kablu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like