Wsparcie

Open search

Sortowanie kanałow

First Poster

Sortowanie kanałow

Witam. Mam problem z posortowaniem, zapisaniem ulubionych kanałów w LE22B450. Odbieram tylko cyfrową naziemną i gdy było kilka kanałów nie było problemu. Teraz jest ich ponad trzydzieści, a dodatkowo przy automatycznym strojeniu "pakują się" radiowe, których i tak nie mogę słuchać (kodowane). Nawet tych niepotrzebnych jak radio czy 7 razy Test nie mogę usunąć. Pomóżcie może jest jakiś sposób, bo jak chcę zapisać to pojawia się zawsze komunikat nie zapisano w ulubionych. 

1 ODPOWIEDŹ
Pathfinder

Dot.: Sortowanie kanałow

Hej @bodzio,

Bardzo dokładny opis ustawień kanałów znajdziesz w instrukcji tego telewizora na 12-tej stronie.

Wersja elektroniczna tego dokumentu jest dostępna na stronie Samsunga. Przesyłam Ci bezpośredni link do pobrania tego pliku:

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/200910/20091023125802109/BN68-02359C-02L10-1014.pdf

Z tego, co Pamiętam w tym modelu, podobnie jak co najmniej w większości telewizorów Samsung, po wejściu do zakładki gdzie edytujesz kanał, na dole ekranu powinna pojawić się legenda.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!

Autorzy z największą liczbą like