Wsparcie

Open search

Samsung tv UE55MU7052 problem z przeglądarką

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam,

Mam właściwie pytanie do użytkowników tego lub innego modelu, czy występuję u was podobny problem z przeglądarką w postaci dziwnie ulokowanego kursora do wprowadzania treści. Precyzyjniej pisząc chodzi o to, że kursor nie jest w pasku wyszukiwnia. To dziwne zjawisko nastąpiło całkiem niedawno i nie wiem czy przypadkiem z jakąś aktualizacją. Miałem również  ostatnio wymienianego pilota (ale myślę, że to nie ma raczej związku).

WP_20181129_23_26_21_Pro.jpgUE55MU7052 przegladarkaWP_20181129_23_24_14_Pro.jpgUE55MU7052 przegladarka

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Od dziś @StaszekM to mój MASTER. Lubię gdy za słowem "expert" podąża jakość. Dzięki za pomoc.

4 ODPOWIEDZI
Mastermind

@igiProponuje Ci wyczyścić całą historie przeglądania przeglądarki i jaki masz frmware TV ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Dzięki za info @vdsl2. Jednak czyszczenia historii dokonuję po każdym wejściu w przeglądarkę.
Firmware-1250 a dokładnie T-KTMDEUC 1250.5 BT-S

Expert

Cześć @igi

Zaznacz w ustawieniach przeglądarki Widok pulpitu. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Od dziś @StaszekM to mój MASTER. Lubię gdy za słowem "expert" podąża jakość. Dzięki za pomoc.

Autorzy z największą liczbą like