Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @EyJey

Udało mi się potwierdzić, że sprawa rzeczywiście trafiła do inżynierów. Bądźmy więc dobrej myśli.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer

Trafiła do inzynierów ale jak zaawansowane sa prace ?? Ten problem trwa już od około roku, tak nie powinno być...

Apprentice

Mydlenie oczu  nie licz ze cokolwiek z tym zrobią.

Expert

Cześć 

Tak jak napisał KrzysiekK, sprawa jest weryfikowana przez techników. Na obecną chwilę nie mam dodatkowych informacji, na jakim etapie są pracę, ale jak tylko takie dane będą dostępne na pewno info pojawi się forum.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Explorer

Szczerze to słabo wyglądają wasze odpowiedzi. Nie wiem czy wy się z sobą nie konsultujecie ale gubicie się w zeznaniach. Wy tu na forum piszecie że technicy próbują rozpoznać problem a ekspert z którym kontaktowałem się przez czat Samsunga na stronie internetowej napisał mi że aktualizacja jest w fazie testów. I wygląda to serio jak mydlenie oczu a ja jestem tylko zdenerwowany że tv za 6 tyś i hdr nie działa z ps4 pro. 

Expert

Cześć

Z informacji, które posiadam, faktycznie aktualizacja jest w fazie testów, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać. Myślę, że warto.

Apprentice

Do mojego Tv ue55mu6172 wlasnie ciagnie nowa aktualke zobaczymy czy poprawi. Dzis wydana widze

First Poster

Zaktualizowałem TV oczywiście jak można było się spodziewać rezultatów zero, czarny ekran po 4 minutach od uruchomienia PS4 pro. Także nic się nie zmieniło i się raczej nie zmieni. Naprawdę szkoda bo sadziłem, że może tym razem ktoś podejdzie do tego poważnie.

Mam jedynie nadzieje że ktoś za chwile nie będzie pisał że to nie ta aktualizacja bo to już by było naprawdę poniżej pasa.

Apprentice
Jaki masz TV?
First Poster

Pisałem o tym we wcześniejszych wiadomościach: 55MU7002, ale tak naprawdę model ma małe znaczenia, bo czytałem o przypadkach od najtańszych modeli do Q8C nie wiem jedynie czy flagowy Q9F też na to cierpi, o nim nie słyszałem może nie ma tego problemu.

Autorzy z największą liczbą like