Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

Mastermind

@eraelpeha  Jak dobrze Ciebie rozumiem to ty nagrywałeś rozmowy z serwisem ? Czy ich informowałeś o nagrywaniu rozmowy ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Tak ja nagrałem rozmowy i poinformowalem pana z serwisu ze jest nagrywany i ze czy potwierdza ze samsung im wyslal zdj kabla ... pan z serwisu potwierdzil a pana z infolini tez poinformowalem ze jest nagrany ... 

Mastermind

@eraelpeha  To działaj może coś Ci się uda..... rzecznikiem.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Jaka tu cisza ... u mnie sprawa toczy się dalej... a mianowicie firma samsung stwierdziła że został mi sprzedany niekonpatybilny telewizor (po wymianie one connect ,płyty głównej i kupnie kabla hdmi zalecany przez firme) ... więc jeśli mi sprzedano taki zestaw czyli tv + ps4 pro to reklamacje mam kierować do sprzedawcy  

Apprentice
To składałem rękojmię czy reklamację? Zgubiłem się :|
RadekK Moderator
Moderator

Hej @DaFk0,

Rękojmia dotyczy wyłącznie sprzedawcy i oznacza odpowiedzialność sklepu za sprzedany produkt. Jeśli sklep wysłał urządzenie do serwisu lub jeśli samodzielnie przekazałeś telewizor na naprawę, w takim przypadku korzystasz z gwarancji, czyli odpowiedzialności producenta sprzętu zgodnie z kartą gwarancyjną dołączoną do produktu.

Rękojmia - wikiepdia

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

No nie do końca, ja składałem wniosek o rękojmię i wyraźnie to zaznaczyłem a sklep wysyłał towar do serwisu bo jak inaczej może stwierdzić, że coś z towarem jest nie tak? W sumie rękojmia to tak naprawdę jest gwarancją.

Apprentice
To dla mnie jasne dlatego ja składałem rekojmię i już nie korzystam z Samsunga a czegoś innego na S. Jednak co ważne sklep przyznał, że gdyby TV nie został przyjęty przez Samsung i jakoś z nimi rozliczony to nie byłoby tak łatwo ze zwrotem gotówki mimo, że była to 2 rękojmia po nieudanej naprawie.
Jak widać po przypadku eraelpeha bywa trudno bo sklep idzie do producenta a ten się miga.
Mastermind

@DaFk0  W przypadku @eraelpeha  to sklep się miga. A poza tym problem nie został rozwiązany przez serwis i ma prawo domagać się zwrotu pieniędzy lub wymiany na inny sprzęt od sprzedawcy.

Apprentice

Poszła kolejna rękojma tym razem do sprzedawcy ... że otrzymałem decyzje serwisu iż telewizor nie jest kompatebilny z konsolą. W rakim wypadku żądam zwrotu pieniędzy ponieważ zestaw został polecony przez sprzedawce lub wymiany tv na inny lecz z innej marki ... 

Autorzy z największą liczbą like