Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

Apprentice
No nie oszukujmy Samsung ma nas wszystkich głebkowo w dupie i tyle wkoncu nie gwarantuja 100% konpatybilnosci. Dla mnie to coś typu Samsung szca nam na twarz a my mowimy ze deszc pada. Mega Żenada a ktos piszacy ze pracuja inzynierowie nad tym itp to ktos oderwany od rzeczywistosci mydlacy nam oczy
First Poster

Ja już staram się podchodzić do tego na spokojnie, bo zwykli pracownicy Samsunga tak naprawdę nic nie mogą piszą i mówią to co szefowie im każą i tyle. Mi się wydaję, że to jakaś wada produkcyjna jakiegoś z elementów telewizora, ale to tylko spekulacja, ale nawet jeśli tak by było to producent w życiu się do tego nie przyzna koszty były by ogromne stąd ciągłe powtarzanie, że problem zostanie naprawiony aktualizacja. Bądźmy szczerzy nie będzie, bo to trwa od premiery konsoli, czyli od listopada 2016 roku.

A pro po nie kompatybilności urządzeń HDMI to już jest bezczelne wystarczy sobie wyobrazić, że okleili by telewizory na pułkach sklepowych napisami, że urządzenie może nie działać z innymi ciekawe kto by to kupił. Choć taki napis byłby uczciwy i każdy wiedziałby co kupuje.

Dobra nie ma co tu pisać po prostu jednego klienta mniej dla mnie ta firma już nie istnieje a szkoda bo nadal sadze, że produkują mimo wszystko fajne TV.

Apprentice
To Mój też ostatni Tv tej firmy. Niektorzy pisza ze wymiana plyty glownej pomaga, tylko dlaczego Sony LG itp potrafilo to naprawić i wypuścic aktualizacje? Wczesniej mialem 4k 43 cale Samsunga problemu nie bylo kupuje nowszy wiekszy model problem jest. Dla mnie ta firma jest stracona i pisanie ze inzynierowie pracuja to typowe mydlenie oczu tak jak mowisz
Apprentice

Dopiero dzis w nocy mialem opcje porzadnego sprawdzenia konsoli  z tv. Srednio co 15 minut czarny ekran. Fajna aktualizacja Samsung. No jestescie najgorsza firma z jaka przyszlo mi kieykolwiek miec doczynienia od roku robicie ludzi w bambuko i tyle. Ciekawe co teraz konsultant z samsunga wymysli pewnie kolejne bzdury ze to nie byla jeszcze ta aktualizacja itp itd smiech na sali

Explorer

Mi jeszcze nic nie pokazało się apropo nowej aktualizacji na tv do UE55MU7052, ale z tego co piszecie to słabo to wygląda :/ moze to jeszcze nie ta aktualizacja kto wie ale mega słabe to.

Zaobserwowałem za to kiedy u mnie mryga obraz. Po włączeniu HDMI UHD Color konsola dziala w 4K RGB. I jesli gram w gry ktore nie obsluguja hdr to obraz mryga. Gdy gram w gry z HDR np Horizon konsola przelacza sie w YUV422 i nie mam problemu z mryganiem. Nie wime czy to tak u mnie czy u wszystkich tak to sie objawia. 

Explorer

Odpowiedz konsultanta w sprawie aktualizacji na świeżo:

"Wie Pan co nie jestem pewien czy to ta i z tego co widzę nie przyniosła rezultatu ale dobrze że Pan napisał ponieważ w tej sprawie właśnie dostaliśmy wytyczne aby wysyłać techników do klientów którzy mają problem z ps4, będzie to już naprawiane z pozycji serwisów. Pytanie o której będzie Pan mógł spokojnie porozmawiać aby wygenerować takie zgłoszenie? Chodzi oczywiście o kontakt telefoniczny ponieważ tym kanałem ustalamy serwis."

Apprentice

U mnie to samo. Dzwonilem w Piatek mają być z serwisu wtedy bede wiedział coś więcej

Explorer

Ja własnie skonczylem czat z konsultantem, wziął ode mnie dane i będa sie kontaktowac telefonicznie żeby umówić godzinę wizyty serwisanta. Strasznie słabo biorac pod uwagę że nowy tv i potrzebna jest taka wizyta. Zobazymy co zdziałaja. Żeby tylko ktos ogarniety przyszedł. A Ty @peiha na kiedy masz serwisanta ?

Apprentice
Piatek godzina 15:30 opisze na forum wizyte jak tylko przyjedzie
Apprentice

U mnie akurat czy To HDr czy nie czy RGb czy yuv to obraz co5max15 minur robi sie czarny na 5sekund(glos tez znika) i wszystkie sie pojawia. Mam okresy ze 3h jest wszystko dobrze a mam za co 15 min mruga

Autorzy z największą liczbą like