Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

Apprentice

W końcu miałem czas i podłączyłem komputer do TV. W kompie mam nowego RTX i co ciekawe. To samo co na PS4 zanik obrazu. Cholera kolejny sprzęt który nie przyznaje się do tego że nie umie zrobić oprogramowania pod TV Samsunga.

Apprentice

Migot93 jak długo czekałeś na zwrot kasy ? 

Highlighted
Apprentice

Jakos 2 tygodnie wiec nie tak dlugo. Problem w tym ze w pierwszej kolejnosci chcialem wymiany na nowy TV ale ze sklep nie mial na magazynie juz takiego samego wiec zostal zwrot kasy. Przypuszczam ze jakbym zaznaczyl od razu zwrot pieniedzy to byloby nawet szybciej.

Apprentice

Jestem po wizycie serwisu wina kabla po godzinie została obalona i propozycja serwisu to wymiana płyty głównej i 3 dni w serwisie. Zobaczymy jaki da to efekt bo jutro maja zabrać tv. Nie zmienia to faktu, ze w następny wtorek (nie jutro) mija termin jaki wyznaczyłem mojemu sklepowi na skuteczna naprawę po braku odpowiedzi na reklamacje. 

Mastermind

@DaFk0A gdzie zgłaszałeś sprzęt do naprawy w sklepie czy w serwisie ? Z tytułu gwarancji czy rękojmi

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Rękojmia w sklepie. Wg. Mnie gwarancja nie ma sensu będzie miganka gwaranta Samsunga sklep już ma minusa bo zaczęli działać dopiero po wezwaniu do naprawy (nie odpowiedzieli w ciągu 14 dni na reklamację)
Apprentice

U mnie eymiana płyty nic nie dała ... ja już tydzień czekam na pieniążki po oddaniu na rękojme ... nie ma sensu tego modelu naprawiać bo to nic nie da ... jedyne wyjście to wymiana na inny model lub pieniążki spowrotem

Apprentice
Nie zamierzam odpuścić. R rysie droga nie chodzą. Skoro tv obsługuje urządzenia 4k HDR z użyciem HDMI to ma to działać. Samochód jak jeździ i ma światła to musza nocą świecić zawsze a nie w 98% przypadków bo wtedy nie może być na drodze bo jest niesprawny.
Apprentice

Też miałem wymienioną płytę główną oraz moduł One Connect. Serwis przywiózł swój kabel hdmi. Problem dalej występuje. Co w takim przypadku dalej robić. Jaki jest czas od zakupu na renkojmnie. Jak to wygląda od samego początku . Co należy zrobić żeby zwrócili pieniądze bądź wymienili tv na inny model.

Mastermind

@MŁMasz 2 lata zarówno na gwarancji jak i z tytułu rękojmi.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like