Wsparcie

Open search

Samsung UE55MU6172 rozłącza wifi w mieszkaniu po odpaleniu netflix

Mastermind

Jaki to router marka/model i od kogo jest Internet operator ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Witam

Witam router to link wr841n, net radiowy 8 Mb, błąd jest współpracy router a tv. Na hotspotcie działa wszystko.

Mastermind

@Piotr44  napisał(a):

Witam

Witam router to link wr841n, net radiowy 8 Mb, błąd jest współpracy router a tv. Na hotspotcie działa wszystko.

A jaką masz wersję sprzętową od V1 do V14 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Nie próbowalem zmiany routera, bo gdy już miałem dość tych problemów z rozłączaniem i chciałem sprawdzić czy nie będzie rozłączac na innym routerze to nagle przez kilka miesięcy praktycznie w ogóle przestało mi rozłączac. Niestety niewiadomo dlaczego problem powrócił i znowu głowie się co jest nie tak. Mój router to również to link wr841n + internet 120mb multimedia. Na np internecie udostępnionym z telefonu eszyswsz działa. Router oraz tv mają najnowsze firmware. 

Highlighted
Apprentice

Witam

Posiadam wersje 11.1

Mastermind

@Piotr44  napisał(a):

Witam

Posiadam wersje 11.1

Czyli masz V11 ostania werja z 2015 roku Polska i 2016 Angielska brak dlalszego wsparcia i jakich kolwiek ulepszeń/bezpieczenstwa związane z CRACK.

Apprentice

Witam

Wymieniłem dzisiaj router na Asus RT-AC750 i telewizor pracuje na sieci HBO GO działa od godziny. Na teraźniejsza chwile wszystko chodzi.

Mastermind

Problem był po stronie starego TP-Linka ten Asus ma 2.4GHz i 5GHz i wiele więcej możliwości 

Explorer

@Piotr44 jeśli mozesz to napisz za kilka dni czy wymiana routera rozwiązała problem na dobre. 

Apprentice
Ja mam router tp-link tp-wr842nd v2 , neta z mulimedii i identyczny problem. Dzisiaj zmieniłem soft routera na nieoficjalny gargoyle jak coś pomoże to am znać. Ale już gdzieś wcześniej czytałem ze te routery tp-linka z tv samsunga tak slabo działaja.
Autorzy z największą liczbą like