Wsparcie

Open search

SMART HUB

Ew1
New Member

SMART HUB

Witam. Od jakiegoś czasu nie działa funkcji Smart Hub. Pojawia się komunikat "Trwa aktualizowanie Smart Hub. Spróbuj ponownie później". Czy  przeprowadzane są obecnie jakieś aktualizacje Smart Hub? Czy może problem leży w oprogramowaniu tv? 

Proszę o pomoc i szybkie rozwiązanie usterki. 

Pozdrawiam. 

7 ODPOWIEDZI
Pathfinder

Dot.: SMART HUB

Hej @Ew1

Obecnie nie ma żadnej aktualziacji, która by wywoływała takie objawy.

Podaj jaki model odbiornika posiadasz.
First Poster

mam ten sam problem w modelu samsung uhd smart tv 55 ue55mu6172

First Poster

Explorer

Gdy opisujecie swoje problemy, podajecie proszę model tv, na którym występują.
Ja mogę tylko stwierdzić, że w przypadku modelu Q7F wszystko jest okey, hub działa poprawnie.
Gdyby u Was problem nie ustąpił, proponuję wykonać reset hub'a. Oczywiście przed warto sprawdzić w Diagnostyce połączenie z siecią i połączenie Smart Hub.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
New Member

Mam podobnie.

UE40F6320

smarthub: 5.3281

Wszystko było dobrze do momentu gdy skusiła mnie aktualizacja oprogramowania w telewizorze. Po tym smarthub działa ale przez około 40s po uruchomieniu wyświetla "trwa aktualizowanie smart hub. Spróbuj ponownie później".

Jestem ciekaw czy da się jakoś zmienić aby od razy pokazywał się ekran smart hub (jak kiedyś) a nie pasek z ostatnimi aplikacjami na dole.

Pozdrawiam

Cezar

Explorer

Resetowałeś hub'a lub sprawdzałeś poprawność połączenia z serwerami? Spróbuj zmiany DNS-ów na googlowskie 8.8.8.8.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.
First Poster

U mnie pomogło pobranie aktualizacji najnowszej bezpośrednio ze strony producenta i dodatkowo zmiana DNS-ów

Autorzy z największą liczbą like