Wsparcie

Open search

Pilot Tv wyłącza amplituner lecz go nie włącza

First Poster

Coś muszę w tej sprawie zrobić bo próbowałem wszystkich opcji i bez zmian...

Highlighted
Mastermind

@DawidisJeszcze zobacz tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Mam bardzo podobny problem, z tym że TV to JU7000, a amplituner to Marantz SR5012 (i jeszcze dekoder SAT 4K Ultrabox) i całość steruję jednym pilotem z dekodera SAT. Wyłączenie dekodera SAT wyłącza TV i SR. Włączenie dekodera SAT włącza TV, ale SR już nie (choć czasami wszystko działa prawidłowo, nawet włączanie).

Wcześniej jak zamiast dekodera SAT miałem kartę CAM w TV też były problemy pomiędzy TV  i SR, ale po przejściu na dekoder Ultrabox przez pierwsze 2 tygodnie od podłączenia całego układu wszystko działało poprawnie i pewnego dnia .. koniec.

Nie wiem skąd ta przypadkowość i dlaczego ten układ nie działa prawidłowo za każdym razem. Kable wymieniałem, soft aktualizowałem i od wielu tygodni próbuję znaleźć jakieś rozwiązanie ... nawet SR wysłałem do serwisu dystrybutora (ale jedynie potwierdzili mi, że z LG i SONY działa na pewno prawidłowo).

Udało się coś zrobić ?

Mastermind

@zipeczek  Ja mam JU6740 i działa prawidłowo z każdym sprzętem do niego podłączonym nie zależnie od marki Denon Yamaha czy inne. Ciężko będzi Ci pomóc na odłegłość.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

Cześć @zipeczek,

Sprawdź na pewno czy masz aktualne oprogramowanie w tv z numerem 1530.1 i w SR też powinno być aktualne.
Jak już będziesz miał pewność, że oprogramowanie jest aktualne a mimo wszystko urządzenia nie dogadują się, nie pozostaje nic innego jak poczekać na aktualizację.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like