Wsparcie

Open search

Parowanie (Podłączenie) pilota Smart Control.

Mastermind

@kks3Ten model nie ma bluetooth NU71XX do NU73XX.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Ue58mu6192u taki mam

Mastermind

@pablo_duchA pilot masz taki TM1750A czy inny ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

chyba tak...chociaż pod klapką nie widze takiego określenia tylko mam coś takiego MODEL NAME RMCSPM1AP1 jest to pilot od moich rodziców <samsung 55 cali> a ja  do tv miałem dołączony klasyczny pilot

Highlighted
Mastermind

@pablo_duchNie mogę nic znałeś na temat twojego TV  na stronie Samsunga jaki jest dokładny pilot ?

First Poster

dopłączony pilot BN59-01268d taki jest symbol na pilocie

Mastermind

@pablo_duchZadzwoń na infolinie Samsunga tel 22 607 93 33 a powiedzą jaki powinien być pilot na wyposażeniu i czy ma bluetooth.

First Poster

ok niestety mój Tv działa tylko po IR

NO TRUDNO

Apprentice
Pablo_duch no to niestety masz jak ja
Autorzy z największą liczbą like