Wsparcie

Open search

Nie można uruchomić usługi Timeshift. Brak informacji dla tej usługi.

First Poster

Mam problem jak w temacie. Model UE65MU7002. Nagrywanie dziala przez opcje nagrywaj. Niestety wówczas nagrywanie kończy się o godzinie gdy kończy sie nagrywany program. Oprogramowanie zaktualizowane.

3 ODPOWIEDZI
Voyager

@TimeshiftCzy widziałeś to Co to jest funkcja Timeshift? i jeszcze tu Jakie są warunki prawidłowego działania funkcji Timeshift? i tutaj Jakie są ogranieczenia funkcji nagrywania i Timeshift

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak. Przez około pół roku wszystko działało prawidłowo. Później przestało z dnia na dzień. 

Miejsca na dysku 1TB wolnego 90%.

Czasem też jest problem przy wlaczeniu manualnym nagrywania. Praktycznie od razu się wyłącza i jest informacja, że nagrania krótsze niż 10sekund nie są zapisane w pamięci. Drugie włączenie nagrywania działa już prawidłowo.

Resetowałem już odbiornik do ustawień fabrycznych, ostatnio wyszła aktualizacja i bez zmian. 

Format dysku może pomóc?

Highlighted
Voyager

Tak może rozwiązać twój problem jak w tym temacie https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/Problem-z-nagrywaniem-na-dysk-zewnętrzny-ti...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like